VIDEO: 7 mega je fuč! Gól Chelsea v 94. minutě obral fanouška o pohádkovou výhru

Odpočítáváš poslední sekundy, sekundy, které z tebe můžou udělat milionáře. Pak ale přijde protiútok a tobě zůstanou jen oči pro pláč.

Super 6, to je tipovací soutěž od televizní společnosti Sky Sports, která se v Británii těší velké oblibě. Vybere se šest konkrétních zápasů. Fanoušci pak zadarmo tipují jejich přesné výsledky. Tento týden se hrálo o jackpot 250 000 liber (v přepočtu okolo 7,6 milionů korun).

Ronaldinho: Mbappé a Haaland? Ne, jsou tady lepší hráči, zastal se i Messiho s Ronaldem

Do soutěže byly zahrnuty kromě čtyř zápasu Championship také dva zápasy Ligy mistrů. A právě ten mezi Chelsea a Atléticem nechal tipéra v naději až do posledních sekund, během kterých už si spokojeně mohl odškrtávat následujících pět správně tipnutých výsledků:
Nottingham Forest 0:2 Norwich
Bayern 2:1 Lazio
Birmingham 2:1 Reading
Sheffield Wed 1:1 Huddersfield
Blackburn 0:0 Bristol

Jako poslední zbýval zápas Chelsea 1:0 Atlético. V 94. minutě však zažehl motory Kanté, aby neskutečným sprintem přes celé hřiště (video zde) pomohl v přečíslení Pulišićovi a Emersonovi a Chelsea mohla vstřelit v zápase nic neřešící gól na 2:0.

Závěr utkání bedlivě sledovali také moderátoři ve studiu Sky Sports. “Chelsea už jen brání, doufejme, že ještě nepřidají další gól,” prohlásil jeden z moderátorů. Pár sekund na to, už se nevěřícně chytal za hlavu (reakce níže). Jednomu fanouškovi se totiž rozplynul sen o milionech. Jako cenu útěchy však bral za pět správně uhodnutých zápasů ‘aspoň’ 6 000 liber (183 000 Kč)./**/