Velmi křehké vztahy! Pogba proti všem, novinář popisuje chaos uvnitř francouzské reprezentace

Francie zažila v pondělí šokující vyřazení na Euru 2020. Události během utkání se Švýcarskem pak jen potvrdily nezdravou atmosféru uvnitř týmu. K potyčce došlo také mezi rodinnými příslušníky hráčů.

Tipni si ZDARMA výsledky čtvrtfinále Eura 2020.
Přidej se ještě dnes a hraj o 2 mega! Každé kolo se soutěží o 40 000!
Odměna čeká pro 20 000 nejlepších tipérů.

Už před samotným šampionátem se spekulovalo o neklidných vztazích mezi hráči. Rozporuplný byl také návrat Karima Benzemy po 5 letech. Ten byl vyřazen z kádru poté, co měl vydírat spoluhráče Valbuenu.

Vyhazov nakonec Benzema svedl na trenéra Deshampse a osočil ho z rasismu. Lodivod Kohoutů bral tento výrok jako urážku a zařekl se, že si pod ním už 33letý útočník nekopne. Rok se sešel s rokem a po 5 leté odmlce Benzema opět hájil barvy národního týmu. Ale to jen tak na okraj. Velmi křehké vztahy panovaly v kabině i bez něj.

➡️VIDEO: Nové záběry odhalily smutný pohled! Francouzi nechali zdrceného Mbappého na holičkách

Vše vybublalo na povrch právě během překvapivého fiaska v osmifinálovém utkání se Švýcarskem. Po vyrovnávacím gólů Gavranovice se do sebe pustili Adrien Rabiot, Raphael Varane, Benjamin Pavard a Paul Pogba.

“První tři měli problém s defenzivní činností Pogby. Varane se ze stejného důvodu navezl do Pavarda. “Na hřišti to bylo šílené,” prozradil přítomný novinář z L’Equipe Sebastien Tarrago.

“Napadali se mezi sebou velmi často. Hlavně Pogba byl v centru dění. Došlo k hádkám mezi ním a Rabiotem. Během turnaje jsme viděli všechny Pogbovy přednosti, ale v defenzívě to byla katastrofa,” vysvětloval Tarrago.➡️EURO 2020: Neriskoval a zachránil 500 000 Kč! Čekání na výhru Švédska by bylo fatální

“Pavarda pak sepsul kvůli obraně Varane, načež mu Pavard řekl, ‘máš pravdu, ale jsem tady sám, Pogbovi je to u zadku’. Varane to šel pořešit s Pogbou. Ten pak došel za Pavardem s otázkou, jestli s ním má nějaký problém. A takto to pokračovalo během zápasu pořad dokola,” popsal novinář neklidnou situaci na trávníku.

Aby toho nebylo málo, Pogba se chytil také s Deschampsem. “Jednu chvíli panovalo v zápase napětí i mezi Pogbou a Deschampsem. Kouč totiž nebyl spokojený s plněním taktických pokynů,” pokračoval Tarrago.

“Deschamps požadoval od týmu, aby se víc stáhli a ubránili výsledek 3:1. Záložník Manchesteru United byl ale přesvědčen, že musí pokračovat v útočení. Ve zkratce, toto utkání bylo plné napětí.” (Incident mezi rodinami hráčů níže).
➡️VIDEO: Komentátor hitem internetu! Takto Mbappé nedal penaltu, Švýcar kolaboval pod vlnou euforie

Třešničkou pak byla hádka mezi rodinami hráčů. Médii začaly kolovat fotky Rabiotovy matky, která měla na tribunách během utkání slovně napadnout rodinu Pogby a Mbappého. Podle očitých svědků vynadala rodině Kyliana, že je sobec a nehraje pro tým.

Rodinný kruh Paula Pogby měl zase komentovat chyby Rabiota. Celá potyčka trvala údajně až 20 minut, dokud nezakročila ochranka.

Zdá se, že ve francouzské reprezentaci to byl chaos od začátku až do konce, trpkého konce.

/**/