Velký návrat Krmenčíka do Viktorky? V plzeňské kabině proběhlo hlasování

NOVÁ PROMO AKCE! Betano ke startu české ligy dává novým registrujícím 500 KČ SÁZKU ZDARMA hned po registraci! 

Reprezentační útočník Michael Krmenčík na konci sezony ukončil své exotické angažmá v indonéské Persiji Jakarta. Při jeho návratu do Evropy byl pak dle posledních informací ve hře také návrat do plzeňské Viktorky.

Krmenčík se už po jedné odehrané sezoně rozloučil s Jakartou, které pomohl k obsazení 2. místa ligové tabulky 10 vstřelenými góly. Poté, co ohlásil konec svého účinkování v Indonésii, se nějakou dobu spekulovalo o jeho návratu do české ligy. Krmenčík v tuzemsku obešel Baník, pražskou Duklu a Slavii a také Viktorku Plzeň. Právě plzeňský celek pak mohl být podle spekulací jeho další zastávkou.
Dle informací novináře Jana Dočkala (iDnes) se téma velkého návratu Krmenčíka dostalo i do plzeňské kabiny, kde nechal Adolf Šádek o jeho angažování hlasovat. Viktoriáni však byli jednohlasně proti.

➡️Benzemův famózní debut za Al-Ittihad! Francouz vypálil bombu zpoza vápna a rozhodl duel poháru mistrů

Krmenčík tak nakonec bude svoji kariéru pokračovat na Kypru, kde podepsal dvouletou smlouvu s opcí na další rok s Apollonem Limassol. Pátý tým uplynulé sezony již hráče v průběhu června oficiálně představil jako novou posilu./**/