Velkolepý skalp Dánska! Takto kapitán Kazachů přivedl životní dělovkou svůj tým k otočce z říše snů

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Dánský výběr po úspěšném duelu s Finskem ztratil všechny body s Kazachstánem, přestože si v zápase vytvořil dvougólový náskok. Domácí celek ze Střední Asie se postaral o šokující obrat třemi góly v závěrečné dvacetiminutovce.

Fotbalisté dánské reprezentace se z Kazachstánu vracejí s prázdnou. Favorizovaný celek sice vstupoval do druhé půle s dvougólovým náskokem, v ní se ale nebezpečněji prezentovali domácí, kteří z herní převahy nakonec vydolovali maximum a po třech gólech oslavili první vítězství ve skupině H.

První gólový zásah Kazachů přišel v 73. minutě, kdy rozhodčí nařídil penaltu za hru rukou.

MAX Kurz, Betano Mise, Bet builder, Kolo štěstí, speciální sázky, nové mechanismy – objev vše, co BETANO nabízí

O 10 minut později přišla luxusní rána z velké vzdálenosti od kapitána Tagybergena, který svým projektilem srovnal na 2:2.

Obrat dokonal jen o pár minut později Aymbetov.