Vedení PSG došla trpělivost! Mbappé s Neymarem šli na kobereček, klub zavedl nová pravidla

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Vedení Paris Saint-Germain se rozhodlo zasáhnout a vyřešit problém s nevhodným chováním Kyliana Mbappého. Spolu s ním si zástupci klubu na sezení přivolali i Neymara, a hvězdné dvojici vyjasnili, co se od nich očekává.

Forma úřadujícího mistra Ligue 1 v nové sezoně je nezpochybnitelná, vztahy v kabině ale mají k ideálu daleko. Konflikt mezi hráči zapříčinil svým nevhodným chováním především Kylian Mbappé.
Francouzský útočník v posledním ligovém utkání předvedl zvláštní manýry. Míč si nechával jen pro sebe, a když přihrávku nedostal, div neodkráčel ze hřiště. Za nerozhodného stavu neproměnil penaltu, následně se o 20 minut později hrnul bílému puntíku znovu, když si chtěl od Neymara vyhádat i druhý pokutový kop… nepochodil. Při své cestě do vápna si navíc dovolil strčit do Messiho, který se zmohl pouze na nechápající pohled (video incidentů ZDE).

➡️VIDEO: Mbappého dětská reakce na neobdrženou přihrávku! Takto kuriózně sabotoval protiútok PSG

Aby se vedení francouzského celku ujistilo, že se podobné dění na hřišti opakovat nebude, svolalo si Mbappého i Neymara na schůzku. Na ní si měly obě hvězdy vyjasnit, jaké jsou jejich pozice. Zároveň bylo celému týmu důrazně řečeno, že jakékoliv další případné spory se nebudou ventilovat před zraky veřejnosti během zápasů. Vše si mají hráči vyřešit až v kabině.Vedení PSG dále proneslo, že třiadvacetiletý Mbappé zůstává klíčovým hráčem, který by měl být hlavní tváří týmu do další dekády a samotnému hráči domluvilo, že jakékoliv známky arogantního chování vůči svým parťákům nejsou přípustné.

O tom, jestli tato domluva hráčům Paříže byla dostatečná, se budeme moct přesvědčit v nedělním utkání proti Lille. Pro kýžený úspěch v Lize mistrů ale bude stmelení a souhra mezi hvězdným kádrem rozhodně nezbytná.

Betano nabízí sázkařům Speciální mise za odměny – stačí si vsadit
na vybraný zápas nebo ligu a odměna je vaše

/**/