Věci se daly do pohybu! Chelsea přichází s první nabídkou, Man Utd je ochoten Ronalda prodat


⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️
Nová sázková kancelář na českém trhu!
Vstupní bonus 3000 Kč plus 300 Kč hned po registraci

Cristiano Ronaldo neodcestoval s týmem na předsezonní turné do Bangkoku a posílil spekulace o chystané změně angažmá. Mezitím nové vedení Chelsea přichystalo podobu první oficiální nabídky za portugalského útočníka.

Přestože v pátek klub představil fanouškům na sociálních sítích novou sadu Rudých dresů pro příští sezonu s hlavní tváří týmu Cristianem Ronaldem, scénář se setrváním hvězdného Portugalce na Old Trafford se stále jeví jako méně pravděpodobný.

Vedení Manchesteru United si je vědomo Ronaldovy nespokojenosti a podle Sky Sports je nově ochotno naslouchat nabídkám za svého hráče, kterého s klubem váže smlouva ještě na jednu sezonu. Za 37letého útočníka by údajně požadovalo okolo 15 milionů liber. Podobnou sumu vyinkasoval před rokem od anglického celku také Juventus.

Jeden z nejvážnějších zájemců byl podle světových médií Bayern Mnichov. Za bavorský klub tuto teorii nicméně během týdne vyvrátil generální ředitel Oliver Kahn: “Jakkoli oceňuji Cristiana Ronalda jako jednoho z nejlepších hráčů, jeho přestup k nám by nezapadal do naší filozofie.“ 
A tak se nyní nejžhavěji spekuluje o přestupu Ronalda ke konkurenční Chelsea. Nové vedení v čele s americkým miliardářem Toddem Boehlym nadále projevuje o služby portugalského kanonýra vážný zájem.

➡️VIDEO: Balotelliho gól jako ze hry FIFA! Touto těžkou frajeřinou znemožnil soupeře

Boehly měl již jednat i s Cristianovým agentem Jorgem Mendesem, a se svým týmem nyní připravuje pro Rudé ďábly první oficiální nabídku, která by měla činit 14,5 milionu liber./**/