Už se to blíží! Neymar udělal důležitý krok k návratu na Camp Nou

Nikdo už o tom nepochybuje. Neymar není v PSG spokojen a dělá vše pro to, aby ho vedení pustilo pryč. Trucování v začátku sezóny sice nepomohlo, teď ale 27letý útočník učinil další krok.

Neymar totiž odmítl prodloužit v Paříži kontrakt. Vedení klubu by sice rádo se svou hvězdou prodloužilo smlouvu, která končí v roce 2022, až do roku 2025.  Neymar ale stále věří v návrat na Camp Nou. Jediný, kdo mu zatím stojí v cestě, je majitel klubu Nasser Al-Khelaifi, který v létě přestup zhatil. Právě kvůli němu bydlí ještě Brazilec pod Eiffelovkou.

Slova do pranice přidal také bývalý hráč a momentální agent Barcelony Eric Abidal. “Neymar bude vždycky jedna z možností. Je to jeden z nejlepších hráčů planety. Navíc má v sobě DNA Barcelony. Pokud hraje, tak předvádí výtečné výkony. Je to ale jen sportovní základ při přestupových tahanicích. Největší problém představuje finanční hledisko,” naznačil Abidal, že se o Neymara bude Barcelona pokoušet i v dalších přestupních obdobích.

“Máme ale nějaké hranice, které prostě nemůžeme překročit a to vedení PSG moc dobře ví. Už v začátcích jednání jsme věděli, že nastaví takovou cenu, která nebude odpovídat jeho skutečné hodnotě.”
To se ale může rychle změnit. Pokud totiž Neymar nepodepíše novou smlouvu, jeho datum expirace se bude neúprosně blížit. PSG tak bude muset ze svých nároků slevit, nebo se taky může stát, že situace dojde do bodu, kdy odejde z klubu zadarmo a to šejk Al-Khelaifi rozhodně nechce.
/**/