Únik detailů Mbappého megasmlouvy! Stovky milionů i šokující bonusy, takto zareagoval klub

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Kylian Mbappé během léta na poslední chvíli odmítl nabídku Realu Madrid a místo přestupu zůstal ve svém angažmá v Paříži. Katarské vedení se mu následně za jeho rozhodnutí odměnilo velmi štědrou smlouvou, která mladého útočníka zasype zlatem.

➡️VIDEO: Luxusní souhra PSG! Takto Mbappé narazil Messimu patičkou, ten blafákem oklamal gólmana

Francouzský reprezentant na konci přestupového období překvapil fotbalový svět, když dal přednost lukrativní nabídce PSG před vysněným přestupem do španělské metropole.
Hned na to začaly na veřejnost unikat podrobnosti o Mbappého novém kontraktu, týkající se především extra pravomocí a nadstandardního postavení hráče v týmu.

Nyní po dvou měsících a mnoha spekulacích francouzský deník Le Parisien poodkryl i konkrétní číselné hodnoty, odkrývající astronomické výdělky 22letého supertalentu.

Betano Mise: Vsaď si na zápas Inter-Plzeň a získej Sázku ZDARMA v hodnotě 150 Kč

“Hráč s klubem podepsal bezprecedentní smlouvu. Je to největší sportovní kontrakt v historii,“ prezentoval údaje Mbappého dvouleté smlouvy (obsahující opci na další rok) s úřadujícím mistrem Ligue 1 francouzský deník.

Mistr světa z roku 2018 by si měl totiž během tří let přijít celkově na neuvěřitelných 630 milionů eur, tedy zhruba 15 miliard korun. Francouzský celek tak stojí čistě Mbappého služby každý měsíc 6 milionů eur. Aktuálně nejlepší ligový střelec má ale navíc s vedením PSG sjednané také luxusní bonusy (bonusy i reakce klubu níže).Největší prémii měla představovat jednorázová odměna za podpis, jenž činila 180 milionů eur. Mbappé se ale může těšit na každoroční bonusy za ‘věrnost‘, které se pohybují ve výši 70, 80 a případně ve třetím roce 90 milionů eur. Suma sumárum, francouzský útočník může z klubu do roku 2025 vydojit až zmiňovaných 630 milionů.

Reakce od vedení klubu přišla záhy. Celé tvrzení PSG popírá a uvádí že podané informace jsou lživé a neobsahují jediný správný údaj. V řešení je dokonce podniknutí právních kroků.

/**/