Třaskavý rozhovor! Ronaldo prolomil mlčení, promluvil o zradě i nerespektu k Ten Hagovi

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Rozhovor, který nečekal snad nikdo. Cristiano Ronaldo se týden před začátkem mistrovství světa v Kataru svěřil v exkluzivním rozhovoru u Pierse Morgana a otevřeně promluvil o celé situaci v Manchesteru United. Nit nenechal suchou hned na několika lidech.

Pro Cristiana Ronalda to byla turbulentní první polovina sezóny. Nepostup Manchesteru United do Ligy mistrů a zvláštní fungování klubu vyvolal v Ronaldovi touhu odejít už v letním přestupovém období. Klub mu však nevyhověl.

Sázky zdarma a Free spiny každý den – objev vše, co BETANO nabízí. Pro nové sázející teď s bonusem až 3350 Kč

Portugalská legenda se od té doby marně snaží najít ideální formu. Nový trenér Erik Ten Hag ho ale prakticky celou dosavadní sezónu nechal sedět na lavičce. To pětinásobný držitel Zlatého míče kousal jen stěží a nevyhnul se několika konfliktům. Teď se rozhodl o všem otevřeně promluvit. V pořadu Piers Morgan Uncensored to vzal pěkně od podlahy.

➡️Šokující přiznání! Mbappé chtěl skončit v reprezentaci

“Myslím, že by fanoušci měli vědět pravdu. Chci pro klub to nejlepší. To je důvod, proč jsem se vrátil do Manchesteru United, chtěl jsem klubu pomoct. Po mém návratu jsem ale zjistil, že se tady od konce Sira Alexe Fergusona nic nezměnilo.”

“Bazén, vířivky, tělocvična, dokonce i šéf kuchař je stejný, nic proti němu, je to skvělý člověk. Zkrátka  jsem byl po mém návratu hodně překvapen. Čekal jsem nějaké změny v technologii nebo infrastruktuře, ale po 12 letech jsem tu nenašel nic nového. Žádná evoluce, nulový progres. Jako by se tady zastavili v čase.”

“Do sportovního úseku přivedli Ralfa Ragnicka. Pokud nejste ani trenér, jak chcete dělat šéfa v Manchesteru United? Nikdy jsem o něm neslyšel. Jeho příchod nepřekvapil jen mě, překvapil celý svět.” (Pokračování níže)
“Uvnitř klubu je několik záležitostí, které nám nepomáhají dosáhnout nejvyšší úrovně jako City, Liverpool nebo teď i Arsenal. Klub jako je United by měl být na samém vrcholu tabulky, ale bohužel není. Sir Alex vidí, že klub není na cestě, kterou si zaslouží. Všichni to vidí, jen ne lidé z klubu. Jsou slepí.”

“Vnímám ten tlak. Vidím, jak se mě snaží vytlačit pryč. Ne jen trenér, ale i další tři lidé v klubu. Cítím se být zrazen.” Ke kritice Ten Haga ohledně nedostačujícího respektu dodal: “Nemám k němu respekt, protože on neprojevuje respekt ke mně. Pokud nebudeš mít respekt ke mně, nebudu nikdy respektovat já tebe.” (O Rooneym a Manchesteru City níže)

Betano mise na Turnaj mistrů nebo NHL: Volné sázky až 450 Kč

Ohradil se také na bývalého spoluhráče Wayna Rooneyho, který ho před nedávnem zkritizoval. “Nevím, proč se do mě tak moc pouští… asi proto, že už ukončil kariéru a já stále hraju na vysoké úrovni. Nebudu říkat, že vypadám lépe než on… ale je to pravda.”

Ronaldo mluvil také o svém rozhodnutí vrátit se na Old Trafford a odmítnutí nabídky od Manchesteru City. “Následoval jsem své srdce. Sir Alex mi řekl: ‘Je nemožné, abys přestoupil do Manchesteru City.’ Odpověděl jsem mu: ‘Ok, šéfe.'”

Toto jsou zatím jen útržky z rozhovoru, které byly do médií vypuštěny. Absence Cristiana Ronalda v posledních dvou zápasech Rudých ďáblů každopádně náhoda nebyla. Po této zpovědi se dá navíc očekávat, že portugalského kapitána už na Old Trafford neuvidíme. V zimním přestupním okně bude opět o zábavu postaráno.

Betano nabízí sázkařům Speciální mise za odměny – stačí si vsadit
na vybraný zápas nebo ligu a odměna je vaše

/**/