Thiago Silva se tvrdě opřel do Messiho! Za co Silva argentinskou hvězdu kritizuje?

35letý Brazilec vydal po nedávném přátelském utkání Brazílie s Argentinou několik prohlášení o Messim

Obránce francouzského PSG tvrdí, že 32letý Argentinec se snaží využívat jeho popularity k tomu, aby ovlivňoval rozhodčí v zápase.
“Chtěl diktovat hru. Dopustil se dvou faulů, následně se hádal s rozhodčím, který mu nakonec žlutou kartu neudělil. Rozhodčí by měli během zápasů dát svůj obdiv stranou.” komentuje situace Thiago.
Silva také komentuje, že se Messi vždy snaží zmanipulovat rozhodčího, aby dostal výhodu, třeba v podobě přímáku:: “Snaží se, aby rozhodčí přesvědčil k udělení přímého kopu nebo vhazování v nebezpečných oblastech, vždycky takový byl. Mluvil jsem o tom v minulosti i s ostatními hráči ve Španělsku a ti říkají to samé.”“V Lize mistrů se mu takových výhod nedostává, protože tam jsou rozhodčí tvrdší a přísnější,” dodává Brazilec.

“Neuvidíte, že se je během takových zápasů nesnaží ovlivňovat nějak moc, ale jsou i tací, kteří mu výhody dávají, protože k němu mají velký obdiv. My jsme byli v zápase v nevýhodě, jelikož za nás nenastoupil Neymar.”

V zápase si 32letý útočník stihl vyměnil slova i s trenérem Brazilců

Tuto situace opět okomentoval i brazilský obránce: “Tolik mluvíme o vzdělání a pokoře a pak si dovolí jeden z nejobdivovanějších fotbalistů světa vypustit z úst slova směrem k… nechci říct starému pánovi, protože by na mě pak byl naštvaný, ale prostě k trenérovi protivníka, aby zavřel pusu. Ať je tam rivalita jaká je, je potřeba protivníka respektovat a chovat se s úctou.”
/**/