VAR V AKCI: Štěstí, jaké svět neviděl! Barceloně zachránil všechny 3 body tento sporný gól

Zápas prvního s posledním. Že vám to připomíná šílený zápas Dortmundu s Padebornem? Tentokrát se podíváme o pár kilometrů dále do španělské La Ligy.

A ani v tomto případě se nevyvíjel zápas dle papírových předpokladů. Leganes totiž přivítali Barcelonu a světe div se, po poločase vedli 1:0. Pak se ale stalo něco, co se nevidí každý den.

Marco Reus zachránil v nastavení Dortmundu bod v šíleném zápase proti nováčkovi Bundesligy

Leganes poslal překvapivě do vedení En Nesyri

Ve 2. poločase se postaral o vyrovnání Messi se Suárezem

A pak to přišlo. 79. minuta, rohový kop Barcelony, nepřehledná skrumáž ve vápně a osamocený Vidal, který z ofsajdu dává gól. Messi a spol. se radují. Rozhodčí ale ukazuje, že se jedná o ofsajd a jde si celou situaci zkontrolovat k videu…
Nejdražší hráč světa je zpět! Neymar proti Lille vykouzlil tuto dokonalou přihrávku

Zpomalené záznamy však odhalují, že nahrávka přijde po neuvěřitelně smolnému odrazu od hráče Leganes. Gól je uznán a Barca s pořádnou dávkou štěstí vyhrává utkání 2:1.