Spokojený Kamara reaguje na Kúdelovo rozhodnutí! S právníkem se cítí jako vítězové

Nekonečný příběh “Kamara-Kúdela” přeci jen dospěl ke svému konci. Slávistický obránce se rozhodl stáhnout své odvolání ke Sportovnímu arbitrážnímu soudu v Lausanne. Se spokojenou reakcí přispěchal na sociálních sítí také jeho finský protějšek.

➡️VIDEO: Kterak Maguire hlavičkoval do Ronalda! Simeone utíkal před fanoušky United

Suma sumárum kauza týkající se konfliktu mezi Ondřejem Kúdelou a Glenem Kamarou je po roce konečně u konce. Skotské úřady stáhly trestní stíhání, 34letý obránce Slavie pak požádal své právníky o stažení odvolání proti desetizápasovému trestu, kvůli kterému zmeškal minulý rok Euro 2020 i začátek v evropských pohárech.

➡️Messiho první krok k návratu do Barcelony! Argentinec by mohl odejít z PSG už toto léto 

“Cítím ospravedlnění, když Kúdela stáhl odvolání proti 10 zápasovému zákazu od UEFA za rasistické napadení mé osoby. Jsem vděčný Rangers, našim fanouškům i dalším fanouškům a klubům, kteří mě podporovali. Chtěl bych také poděkovat mému právníkovi Aamerovi Anwarovi, který za mě bojoval,” zveřejnil Kamara na Twitteru vítězoslavný příspěvek, který doplnil usměvavou fotkou s právníkem po boku (celý jeho příspěvek níže). Své stanovisko zveřejnil také Kúdela.
“Jsem rád, že tato linie příběhu skončila. Celá kauza se táhne strašně dlouho, já se přitom chci soustředit jen na fotbal. Rád bych to už definitivně uzavřel, a proto jsem po dlouhé úvaze a dohodě s klubem řekl svým právníkům, aby zastavili probíhající mezinárodní sportovní arbitráž,” vysvětlil a poděkoval všem, kteří za ním stáli.

„Děkuju rodině, Slavii a panu Tvrdíkovi, mým právníkům, fanouškům i veřejnosti za obrovskou podporu v této věci, opravdu moc si toho vážím. Uvědomuji si, že byla chyba za Kamarou vůbec chodit a cokoliv mu říkat. V zápase byly emoce a já už to teď bohužel nedokážu vrátit zpátky. Je mi to moc líto,“ uzavřel celou záležitost./**/