SOUTĚŽ o lístky na Plzeň v LIZE MISTRŮ! Užij si bitvu s evropskými giganty na vlastní oči

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Český fotbal má po třech letech opět jednoho zástupce v prestižní Lize mistrů. Viktorka si poradila se všemi třemi soupeři v předkolech, a nyní si za odměnu zahraje před domácím publikem proti nejzvučnějším jménům Evropy. Šanci prožít účinkování Plzně na evropské scéně teď máš navíc i ty.

Viktoria Plzeň se letos po čtvrté v historii probila mezi 32 nejlepších týmů Evropy. Při minulých třech vystoupeních se pokaždé dokázala umístit na třetím místě, které je kvalifikovalo do vyřazovací části Evropské ligy, tentokrát to však pro český klub vypadá s postupovou nadějí velmi bledě.

MAX Kurz, Betano Mise, Bet builder, Kolo štěstí, speciální sázky, nové mechanismy – objev vše, co BETANO nabízí

Los vůči Plzni nebyl vůbec milosrdný. Úřadující mistr české ligy schytal opravdovou skupinu smrti, kde v atraktivních utkáních skupiny C postupně změří síly s Barcelonou, Bayernem Mnichov a Interem Milán. Zájem dostat se na domácí utkání v Doosan Aréně tak bude enormní.

➡️VIDEO: Chamtivec Mbappé! Takto kvůli hattricku obral o gól Neymara, hned na to PSG inkasovalo

Vedení plzeňského klubu si pro fanoušky připravilo balíček vstupenek na všechny tři domácí zápasy, který rozdělilo do čtyřech cenových kategorií. Pro držitele permanentek jsou dostupné s 20 % slevou, kdy nejlevnější vyjde na 3 280 korun, nejdražší pak 9 200 korun.
Tyto balíčky jsou už týden v prodeji, zatím si je ale mohou koupit právě pouze permanentkáři. Vyprodáno zcela ještě není, šance na jejich zisk ve volném prodeji jsou ale mizivé.

První domácí zápas čeká Viktorka už v úterý 13. září, kdy nastoupí proti Interu Milán. Pokud chceš zažít atmosféru milionářské soutěže a vidět naživo hvězdné hráče italského obra, máš díky exkluzivní soutěži příležitost i ty.
Plzeň na konci srpna ohlásila premiérové partnerství se sázkovou kanceláří Betano, které se tak stalo druhým nejvýznamnějším sponzorem klubu hned po tradičním Doosan Škoda Power. A betano si pro české fanoušky připravilo soutěž s jednoduchými podmínky o několik lístků.

K zapojení do soutěže je potřeba být registrovaným členem (registrace ZDE) u Betana a odpovědět na soutěžní otázku u příspěvku na jejich facebookovém nebo instagramovém profilu.

Betano nabízí sázkařům Speciální mise za odměny – stačí si vsadit
na vybraný zápas nebo ligu a odměna je vaše

/**/