Šokující přiznání! Mbappé chtěl skončit v reprezentaci

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Kylian Mbappé patří mezi největší hvězdy a nejhodnotnější hráče světového fotbalu. Ve svých 23 letech ho čeká už druhé mistroství světa, na kterém navíc bude obhajovat titul. Pravdou však je, že  na turnaji vůbec nemusel odcestovat.

Sázky zdarma a Free spiny každý denobjev vše, co BETANO nabízí. Pro nové sázející teď s bonusem až 3350 Kč

Útočník PSG vystřelil definitivně mezi fotbalovou elitu v roce 2018, kdy se na světovém šampionátu v Rusku čtyřikrát zapsal mezi střelce. Nechyběla ani finálová trefa proti Chorvatsku, která pečetila francouzský triumf. Mbappé se navíc jako druhý nejmladší střelec v historii turnaje zařadil za legendárního Pelého.

➡️Mbappé sesazen z trůnu! Tohle je nově nejhodnotnější fotbalista světa, jak si vede zbytek supertalentů?

Na Euru 2020 patřili mistři světa mezi horké favority na titul. Nečekanou stopku však vystavili Francouzům po penaltovém rozstřelu Švýcaři. Také zde figurovalo Mbappého jméno. Útočné eso týmu v kritické fázi zápasu selhalo a pokutový kop neproměnilo. Právě po tomto okamžiku začal Kylian zažívat v kariéře něco, na co do té doby nebyl zvyklý.
Francouzští fanoušci zasypali svého miláčka obrovskou vlnou nenávisti. Zejména na sociálních sítích jakoby se na titul mistra světa zapomnělo. Kylian byl nepřítelem číslo jedna, celý neúspěch týmu na Euru šel za ním. Tehdy 21letý mladík byl chováním vlastních příznivců šokován.

➡️Rooney se pustil do Ronalda! Takto legenda Man Utd sepsula svého ex-parťáka

Teď přiznal, že vlna nenávisti byla tak silná, že vážně uvažoval o konci reprezentační kariéry. “Nemohu hrát pro lidi, kteří si myslí, že jsem opice. Nebudu hrát,” prozradil v rozhovoru pro Sports Illustrated slova, která byla mířena k prezidentovi Francouzské fotbalové federace Noelovi Le Graetovi (pokračování níže).
Mbappé totiž neměl pocit, že se federace dostatečně staví za hráče a bojuje proti rasistickému zneužívání. Rozhovory s Le Greatem se však ukázaly jako zbytečné. Na řadu přišly diskuze v rodinném kruhu. Po nich se Kylian rozhodl postavit přehnané kritice čelem.

“Myslím, že můžu být příkladem pro ostatní. Tohle je nová Francie… Kante, Pogba a další, všichni jsme potomky imigrantů. Narodil jsem se ve Francii. Tato země mi dala příležitost k růstu. Cítím se jako Francouz, proto budu reprezentovat dál svou zemi. Kdybych se vzdal, vyhráli by ti hrdinové za klávesnicí. Mladé generaci tím vzkazuji: “Jsme silnější než oni!,” vysvětlil důvod, proč se nakonec rozhodl pokračovat v reprezentační kariéře.

Betano mise na UFC 281: Volná sázka 500 Kč

/**/