ŠOK: Mbappé chce odejít z PSG! Není cesty zpět, píší ve Španělsku, Real Madrid nepřipadá v úvahu

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Bylo to největší překvapení letního přestupového období. Kylian Mbappé se kupodivu většiny fotbalových fanoušků rozhodl na poslední chvíli vycouvat z domluveného kontraktu s Realem Madrid a prodloužil smlouvu v PSG. Teď se však zdá, že samotný hráč bere toto rozhodnutí jako chybné (detaily i možní zájemci níže).

Haaland do Manchesteru City a Mbappé do Realu Madrid. Fotbalový svět v létě vyhlížel očekávané přestupy dvou největších hvězd nové generace. Změnu adresy ovšem nahlásil pouze jeden z nich. Zatímco norské monstrum šlo vyzkoušet anglickou Premier League, 23letý Francouz se rozhodl setrvat v Paříži, kde mu za odměnu nabídli pohádkový plat i nadstandardní postavení v týmu.

Betano Mise: Vsaď si na zápas Plzeň-Bayern a získej Sázku ZDARMA v hodnotě 150 Kč

S několika měsíčním odstupem je atmosféra okolo obou hráčů v naprosto odlišném rozpoložení. Zatímco Erling si podmaňuje Britské ostrovy a trhá střelecké rekordy, Kylian se evidentně trápí. Zprávy o jeho nespokojenosti s vedením klubu i o nesouladu v kabině sílí každým týdnem. V úterním odpoledni se pak v médiích objevila doslova bomba.
“Kylian Mbappé chce opustit PSG,” zní jednoznačný titulek u jednoho z nejčtenějších sportovních plátků světa, u deníku Marca. Španělský portál je sice znám svou kontroverzností, ovšem občas se mu podaří odhalit zajímavé a hlavně pravdivé skutečnosti. Tyto zprávy navíc záhy potvrdili také RMC, francouzské Cope, či expert na přestupy Frabrizio Romano . Celá věc je ale opravdu zamotaná a komplikovaná.

➡️VIDEO: Neobvyklá dieta tajemstvím úspěchu?! Erling Haaland prozradil, jak se stravuje

Kylian podepsal s PSG nový kontrakt až do roku 2025, minimálně takto se tvářila oficiální prezentace. Záhy se však začaly objevovat zprávy, které tvrdily, že to tak úplně nemusí být pravda, na což poukazují také v Marce. Mbappé by měl mít platnou smlouvu jen do roku 2024 s tím, že o její prodloužení nebo ukončení by měl rozhodnout sám hráč. Tato skutečnost by tedy snížila přestupovou cenu u případných zájemců.Zmiňované portály také přišly s informacemi, že setrvání hráče v PSG bylo z velké části politickou záležitostí. Na hráče byl vyvolán enormní tlak, kterému nakonec, i přes velkou touhu odejít, podlehl (a nemělo tehdy jít jen o přemlouvání od francouzského prezidenta Macrona).

Média dále tvrdí, že PSG bylo ochotno Mbappého pustit všude, jen ne do Realu Madrid. Jejich vzájemné letní (ne)jednání pak definitivně uzavřelo brány pro jejich případnou budoucí spolupráci.

Chci bonus 3000 Kč a 350 Kč hned po registraci!

Tato skutečnost jen utvrdila jejich vzájemnou tenzi, která se táhne od zveřejnění návrhu Super ligy. Prezident PSG zastávající vysokou funkci v UEFA je proti vzniku soutěže, na druhé straně prezident Realu Madrid je jedním z iniciátorů celého projektu.

Další věcí, která pomohla narušit vztah mezi Mbappém a PSG, je nenaplnění slibů ze strany klubu. Kylian se cítí být obelhán a připouští, že setrvání v klubu byla chyba. Situace došla až tak daleko, že se teď všechny zdroje shodují na jednom. “Mbappé chce opustit Paříž co nejdřív, tedy už tuto zimu. Jejich vzájemný vztah je zničen. Už není cesty zpět.”

Mbappého snem je stále angažmá v Realu Madrid, což je kvůli výše zmíněným důvodům absolutní sci-fi. Možným kandidátem je stejně jako v letním přestupovém období Liverpool, který po Realu Madrid projevil jako jediný o hráče opravdový zájem. Navíc už v létě bylo ochotno vedení PSG Mbappého do Anglie pustit, hráč se však rozhodoval jen mezi setrváním a odchodem k Bílému baletu.

Dá se tedy očekávat, že zimní přestupové okno, které se otevírá 1. ledna 2023, bude opravdu zajímavé.

/**/