Sleduj Sparta-Záhřeb a Plzeň-Tobol MIMO PLACENÉ KANÁLY! Pusť si ZDARMA exkluzivní streamy

Poslední srpnový den symbolicky uzavře poslední předkolo evropských pohárů, v němž se mimo jiné představí tři české celky. Zatímco Slavia s Plzní jsou již jednou nohou ve skupinové fázi, Spartu čeká náročná odveta s chorvatským Záhřebem, proti kterému musí na Letné smáznout dvougólové manko. Pro všechny fanoušky Sparty s Plzní, kteří si nenašli cestu na stadion, je pak dobrou zprávou, že lze čtvrteční odvety sledovat oficiálně ZDARMA i mimo placené kanály (čti pozorně).

Naděje sparťanských fanoušků na postup do základní skupiny Ligy mistrů vystřídaly oprávněné obavy, že se jejich tým bude muset nakonec spokojit pouze s účastí v podzimní části Konferenční ligy. Letenští po sestupu z předkol Ligy mistrů nezvládli úvodní duel v Záhřebu a na domácí půdě je bude čekat velmi náročná výzva. Svého chorvatského soupeře, který se na pražském stadionu bude muset obejít bez fanouškovské podpory, musí nutně porazit alespoň o dva góly.
Zcela jiná nálada pak panuje u konkurenční Slavie, která v úvodním domácím zápase dominovala nad ukrajinskou Zoryou a po výhře 2:0 už je jen malý krůček od postupu do základní skupiny Evropské ligy. Situace vypadá velmi slibně také pro Plzeň v play-off Konferenční ligy, které bude pro postup přes Tobol stačit i remíza.

Kromě Slavie však nebudou přímé přenosy ani tentokrát dostupné v České televizi. I přes to fanoušci Sparty a Plzně nemusí zoufat, tentokrát si totiž mohou užít zápas také mimo placené kanály.

➡️Speciální výhody pro Neymara! Toto je balíček od Al-Hilalu, který Brazilec nedokázal odmítnout

Práva na přímé přenosy Sparta-Záhřeb a Plzeň-Tobol získalo Betano exkluzivně jako jediná sázková kancelář v Česku. Betano všem registrovaným uživatelům nabízí stream úplně ZDARMA. Noví registrující navíc ihned obdrží, rovněž zdarma, BONUS 850 Kč na sázení. Speciální bonus si můžeš VYZVEDNOUT ZDE.

Poslední den prázdninové AKCE! Betano ke startu české ligy dává novým registrujícím 350+500 KČ SÁZKU ZDARMA hned po registraci! 

Betano dále nabízí mnoho dalších benefitů. Svým klientům kromě nejširší kurzové nabídky poskytuje další výhody jako MAX kurz, Betano mise o sázky zdarma, funkci BetBuilder, každodenní zatočení Kolem štěstí o free spiny nebo třeba bezplatnou účast v BETANO MASTERU, kde stačí natipovat výsledky evropských lig a hrát ZDARMA každý víkend o prize pool 200 000 Kč.

Pro nové registrující je teď navíc k bonusu 3000 Kč a 350 Kč  hned po registraci navíc dalších 500 Kč sázka ZDARMA.

—>Sleduj Sparta-Záhřeb / Plzeň-Tobol ŽIVĚ, 31.8. 19:00<—
/**/