Slavia nepřítelem číslo 1! Vzkaz “fanoušků” SKS řeší v zahraničí, Tvrdík je znechucen

Senzační výkon a zasloužený postup Slavie mezi osm nejlepších účastníků aktuálního ročníku Evropské ligy? Ne, o ničem takovém se ve světe nepíše. Řeší se jen rasismus. Olej do ohně teď navíc přililo několik příznivců pražského klubu, kteří se rozhodli vyslat do Skotska vzkaz prostřednictvím fotky s rasistickým bannerem.

Mediální poprask způsobený údajným rasismem Kúdely v osmifinálovém utkání Evropské ligy pokračuje. Špatné světlo na český klub nyní vrhli i “fanoušci” Sešívaných, kteří si pro finského útočníka ve službách Jezdců připravili rasistický vzkaz.

Kamara je jenom n*gr, stojí na zveřejněném transparentu. Útočníka Rangers v něm označili nejvulgárnějším termínem pro lidi tmavé pleti. Příspěvek se objevil na Instagramu, kde adresáta rovnou i označili. Fotka se okamžitě roznesla do světa a stala se terčem nenávisti zahraničních fanoušků. Bez povšimnutí nezůstala také médiím.
“Dejte Slavii zákaz účasti v evropských pohárech!” “Slavia nemá v Evropské lize co dělat. Doufám, že jim dá Arsenal konečnou.” “UEFA by měla proti celé věci tvrdě zasáhnout,” shodují se zahraniční fotbaloví příznivci na sociálních sítích a fórech.

Jednoduše řečeno, Slavia se po tomto stala v očích fotbalové veřejnosti nepřítelem číslo jedna.

Image: Instagram

Předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík se proti tomuto jednání na svých sociálních sítích ostře vyhradil.

/**/