Skvělé gesto Ronalda! Portugalec přijal výzvu známé zpěvačky a rozzáří dětem Vánoce

Cristiano Ronaldo opět dokázal, že má srdce na správném místě. Hvězdný fotbalista se spojí se známou americkou zpěvačkou Pink, aby splnil dětem jejich vánoční přání.

Americká zpěvačka Pink oslovila prostřednictvím Twitteru Cristiana Ronalda s prosbou, zdali by ji nemohl věnovat pár podepsaných dresů, které by darovala vybraným dětem pod stromeček.

➡️PSG pod palbou! Ostré názory Henryho a dalších, Messi by se měl stydět, Ronaldo má navrch

„Ahoj Cristiano. Podporuji letos na Vánoce několik dětí, které si nepřejí nic jiného než tvůj podepsaný dres. Moc toho nemají a já jsem se odhodlala jim pomoci. Nechtěl bys mi pár dresů poslat a změnit jim tím život? Vím, že děláš úžasné věci v jednom kuse, ale…“ zveřejnila Pink nesmělou žádost.

A reakce hvězdného Portugalce na sebe nenechala dlouho čekat.
➡️Smyčka se utahuje! Podle nejnovějších informací Juventusu vážně hrozí 2. liga a další sankce

„Ahoj, Pink. Rád ti pomohu. Zařídím pro ty děti několik podepsaných dresů, žádný problém,“ zareagoval na výzvu.

„To je úžasné! Jsem ti velmi vděčná, jsi nejlepší!“ odpověděla nadšená Pink, která po spolupráci s populárním fotbalistou bude moct splnit přání několika dětem.


O Cristianovi je známo, že vykonává dobré skutky jak jen to jde. Minulý rok přispěl přes milion liber nemocnicím v Portugalsku na podporu v boji proti koronaviru. Šestatřicetiletý Portugalec navíc stále působí jako ambasador organizací Save the children, Unicef a World vision./**/