Skandál v PSG! Spoluhráčka Votíkové zadržena policií, pro místo v základu nechala zmlátit kolegyni


Záložnice PSG Aminata Diallo byla ve středu zadržena policií v souvislosti s napadením své spoluhráčky. Francouzská fotbalistka údajně nechala zmlátit o pět let starší kolegyni, aby mohla zaujmout její místo v základní sestavě.

Francouzská policie zadržela fotbalistku PSG Diallo, která čelí vážnému obvinění. Šestadvacetiletá francouzská reprezentantka měla údajně nechat napadnout svoji spoluhráčku Kheiru Hamraoui.

K útoku mělo podle deníku L’Équipe dojít minulý týden nedaleko Boulogneského lesíka, když se hráčka vracela z týmové večeře ke svému autu. Na Hamraoui si počkali dva maskovaní muži, kteří ji začali mlátit do noh železnou tyčí.
Trojnásobná vítězka Ligy mistryň následně skončila se zraněním rukou a nohou v nemocnici, kvůli čemuž nemohla zasáhnout do úterního utkání proti hráčkám Realu Madrid. Místo ní se pak v základní sestavě objevila právě Aminata Diallo, která hraje na stejné pozici.

K situaci se během středečního dopoledne vyjádřilo i vedení pařížského celku: „Od čtvrtka 4. listopadu jsme učinili veškeré potřebné kroky k tomu, abychom zajistili zdraví a bezpečí našich hráček. S policií plně spolupracujeme a celý průběh vyšetřování bedlivě sledujeme.“

/**/