Skandál v Chelsea! Hudson-Odoi je obviněn z trestného činu a hrozí mu vězení

Callum Hudson Odoi si zadělal na pořádný malér. Během karantény si k sobě domů pozval modelku, která ho za pár hodin obvinila ze znásilnění.

19letý fotbalista si k sobě v sobotu 16. května pozval modelku, se kterou se seznámil přes internet. Modelce se v noci udělalo nevolno, a tak si přivolala sanitku. S ní na místo přijel i policejní vůz.  Fotbalista londýnské Chelsea tímto totiž porušil karanténu, za což byl policií zadržen.

Konečně je jasno! Marcelo promluvil na Instagramu o jeho přestupu do Juventusu i éře v Realu Madrid

V tu chvíli ještě nikdo netušil, že porušení karantény nebude Callumův jediný problém. Nestihl se ještě v cele předběžného zadržení ani pořádně rozkoukat, když pro něj přišla policie podruhé. Tentokrát s obviněním ze znásilnění.
Mladý fotbalista měl pro modelku údajně poslat auto, které ji vyzvedlo a přes celé hlavní město dovezlo až k jeho domu v Západním Londýně. Tam ji pak měl zneužít.

“Vypadala velice šarmantně. Jako nějaká dívka, kterou byste mohli vidět na ‘Love Islandu’. Přijela s hezkým Louis Vuitton zavazadlem,” tak modelku popisoval Hudsonův soused.

19letý Angličan byl později propuštěn na kauci. V polovině června však bude na policii znovu předvolán.

Celá záležitost se stále prošetřuje, sám Hudson-Odoi žádné prohlášení nezveřejnil. Média se zkoušela spojit i s vedením Chelsea, klub se ale k záležitosti nevyjádřil.
/**/