Sestava snů Premier League podle Mii Khalify! Kdo je její největší miláček?

Legenda p*rno průmyslu Mia Khalifa se u příležitosti znovu rozehrání Premier League rozhodla zveřejnit její ligovou sestavu snů. Mezi hlavními hvězdami výběru figurují také překvapivá jména.

Jedna z nejsledovanějších hvězd portálu p*rnhub skončila s natáčením filmů pro dospělé už v roce 2014. Není žádným tajemstvím, že 27letá Libanonka nejvyšší anglickou soutěž se zájmem sleduje.

Kromě toho je velká fanynka Kladivářů z West Hamu. Tomáše Součka sice v jejím hvězdném výběru zatím nenajdeme, ale kdo ví, jaký dojem na ni udělá, až se liga pořádně rozjede. Aktuálně se mezi vyvolenými vyjímají rovnou dva jeho parťáci.


“Některé volby v sestavě můžou být pro někoho trochu kontroverzní. Je to proto, že toho o Premier League zase tolik nevím. Každopádně užívám si její sledování náramně,” omluvila se Mia fanouškům předem.

Gólman:

Matt Ryan (Brighton)

“Abych k vám byla upřímná, zvolila jsem si jej do brány, protože jsem si myslela, že je to Matt Ryan z Atlanty Falcons (jmenovec hrající americký fotbal). Každopádně i přes to je to dobrý chlapík, bohužel v hrozném týmu. I proto s ním sdílím sympatie a vybrala jsem si ho do sestavy.”

Zbytek hvězdné sestavy najdete na dalších stranách.
1 2 3 4Next page
/**/