SENZACE: Alex Král blízko přestupu do Anglie! Souček s Coufalem čekají na nového parťáka

Přestup, o kterém se spekuluje přibližně rok, se pomalu ale jistě blíží ke zdárnému rozuzlení. Alex Král je v poslední přestupový den velmi blízko angažmá ve West Hamu.

Zpráva, která v úterním dopoledni přišla jako blesk z čistého nebe. “Alex Král je dnes blízko k přestupu do West Hamu United. Český středopolař by se měl připojit ke Kladivářům na hostování s opcí na odkup.”

“Ve Spartaku by tak měl uvolnit místo pro Maxiho Caufrieze. Očekávaný přestup tohoto léta se konečně stává skutečností,” napsal twitterový účet Russian Football News.

Informace potvrzují také zdroje kolem anglického týmu. První oťukávání vedlo k odmítnutí ze strany Spartaku, jenž požadoval za českého reprezentanta zajímavější nabídku. Ta měla přijít těsně před polednem.Tyto zdroje také uvádějí, že trenér David Moyes sleduje Krále cíleně na popud Tomáše Součka, který měl svého kolegu z českého nároďáku doporučit.

Král by měl nahradit stárnoucí legendu klubu, 34letého Marka Noblea. “Je pochopitelné, že ve svém věku zpomaluje. West Ham potřebuje více pohybu ve středu pole. To neoblomný Král zajišťuje,” píše portál West Ham Transfers a dále Alexe Krále představuje jako energického dříče se silnou mentalitou.

Pokud k přestupu opravdu dojde, bude mít West Ham tři fotbalisty z České republiky, celkově pak bude působit v Premier League společně s Matějem Vydrou hned čtyřlístek českých hráčů./**/