Fotbalisté Bayeru Leverkusen ani po 3 vstřelených gólech nedosáhli na bodový zisk a poprvé v nové sezoně se museli smířit s porážkou. Divokou přestřelku nakonec ovládli Haaland a spol.

Český útočník Patrik Schick se prosadil i ve třetím ligovém utkání za sebou. Ani jeho gólový příspěvek ale porážku neodvrátil.

Domácí se dostali sice hned třikrát do vedení, Dortmund nicméně našel na každou branku odpověď. Obrat později dokonal Erling Haaland, který v utkání zaznamenal dva zářezy.

Leverkusen poslal do vedení už v 9. minutě Florian Wirtz.

Ve 37. minutě přišlo srovnání skóre na 1:1. Míč si po centru Meuniera našel v pokutovém území Erling Haaland, který jej nasměroval k levé tyči a zaznamenal čtvrtý ligový gól.

Leverkusen šel těsně před přestávkou znovu do vedení. Patrik Schick zakončil rychlý brejk přesnou střelou levačkou ke vzdálenější tyči a po třetí v aktuální sezoně použil svoji novou gólovou oslavu. Zbylé 4 góly včetně finální trefy Haalanda najdeš na další straně ->