Salzburg chce astronomické peníze! Tohle je 7 největších zájemců o Erlinga Haalanda

Není divu, že po norském supertalentovi prahnou velkokluby z celé Evropy. V tomto článku si představíme ty nejžhavější kandidáty na Haalandův přestup.

Teprve 19letý supertalent, celým jménem Erling Braut Håland, momentálně hrající za Red Bull Salzburg, tuto sezónu podává neskutečné výkony v lize i Lize mistrů. To se samozřejmě začíná podepisovat nejen na jeho tržní hodnotě, ale i na počtu příchozích nabídek.

Momentální cena za 19letého Nora je 30 milionů euro. Podle nejnovějších informací však Salzburg jedná o nastavení výstupní klauzule, která by se měla pochybovat okolo 80-100 milionů euro.

Paris Saint-Germain

Jako prvního ze zájemců zde máme celek pod vedením Thomase Tuchela. Začíná už být zvykem, že se PSG zajímá o každého mladou kometu, která vystřelí do podvědomí širšího publika. Klub navíc hledá náhradu za Edinsona Cavaniho, který je, jak se zdá, na odchodu. Kromě toho se šíří spekulace o připravované nabídce Realu Madrid za 20letého Mbappé.

Španělský velkoklub je údajně rozhodnut udělat z francouzského kanonýra nejdražšího hráče světa. PSG je tedy v pozici, kdy bude útočníka potřebovat. Na mladé hvězdě rakouského Salzburgu rozhodně šetřit nebudou, pokud by to mělo zaručit jeho služby.
1 2 3 4 5 6 7Next page
/**/