Ronaldův agent to nevzdává! Ve hře zůstávají 3 kluby, možný je i pikantní návrat do Španělska

Chci vstupní bonus 3300 Kč! Podrobnosti ZDE

Už o tom není pochyb. Cristiano Ronaldo se opravdu snaží dostat z Manchesteru United. Absence Rudých ďáblů v nadcházejícím ročníku Ligy mistrů pro něj představuje jen těžko zkousnutelný oříšek.

➡️VIDEO: Haalandova premiéra v Man City! Takto mu stačilo 12 minut na gól proti Bayernu Mnichov

Portugalský reprezentant vynechal z rodinných důvodů předsezonní turné Manchesteru United a stále není jasné, kdy se k týmu připojí. Je totiž možné, že CR7 už v rudém drese neuvidíme.
Z původních spekulací jsou prostá fakta. Hráčův agent Jorge Mendes intenzivně jedná s možnými zájemci. Aktuálně jsou ve hře tři významné kluby. V Anglii stále připadá v úvahu londýnská Chelsea.

➡️VIDEO: První El Clásico v sezóně! Snová šibenice Raphinhy, nechyběla ani potyčka

Nový boss Blues sice pronesl, že se Ronalda nebude snažit získat, podle Fabrizia Romana však Jorge Mendes s klubem i nadále jedná. Podobně na tom je bavorský gigant z Bayernu Mnichov. I tam se vedení klubu vyjádřilo k Ronaldově přestupu odmítavě. Po odchodu Roberta Lewandowského do Barcelony si ale Ronaldův agent uchovává jiskřičku naděje.

Nejpikantnější by pak byl návrat do španělské La Ligy. Minulé týdny se začalo proslýchat o schůzce agenta s prezidentem Barcelony Laportem. Kromě dalších hráčů došlo také na debatu ohledně angažování portugalského kapitána. Katalánský celek ale toto téma uzavřel právě příchodem Lewandowského.

Podle Romana to ale Mendes zkouší o dům dál. Cristiano Ronaldo by se opravdu mohl vrátit do Madridu. Nejednalo by se ovšem o Real Madrid, nýbrž o jeho městského rivala z Atlética. Právě Atleti se jako jediní k možnému přestupu ještě nevyjádřili a vše zatím zůstává pod pokličkou.

Nejlepší fotbalová sázkovka! Betano vtrhlo na český sázkařský trh. Ve stáji má Sporting Lisabon, Benficu, FC Porto a další. Podrobnosti čtěte ZDE

Svým sázkařům nabízí také Speciální mise za odměny

Další zájemci už pravděpodobně nepřipadají v úvahu. Zprávy o Ronaldově návratu do Sportingu označil samotný hráč jako nepravdivé. Zatím to tak vypadá na setrvání CR7 na Old Trafford.

Nehledě na Ronaldův vysoký plat je 20 milionů eur za 37letého hráče, kterému musíte přizpůsobit zbytek týmu, v tuto chvíli pro případné zájemce až moc riskantním krokem. Nezbývá, než si počkat, co nám následující dny a týdny letního přestupového okna ukáží.

Betano rozdává pro milovníky Vegas také 50 spinů ZDARMA

/**/