Ronaldova veřejná omluva! Pro fanouška, kterému zničil mobil, má také odškodnění

Byl to jeden z dalších nepovedených zápasů Manchesteru United. Prohra se zachraňujícím se Evertonem nepotěšila fanoušky a samozřejmě ani hráče. Po zápase dal průchod svým emocím také Cristiano Ronaldo.

Boj o Top4 se Rudým ďáblům značně komplikuje. Další bodová ztráta je ponechala na 7. místě tabulky Premier League. Na čtvrtý Tottenham přitom ztrácí už šest bodů, což před finální sérií zápasů není zrovna málo.


Není tak divu, že po sobotním nezdaru není nálada v kabině United zrovna sluníčková. Ihned po závěrečném hvizdu to demonstrovala největší hvězda týmu. Cristiano Ronaldo po odchodu do útrob stadionu vyjel po jednom z fanoušků a rozbil mu telefon (video zde). Video okamžitě zaujalo média po celém světa.

➡️VIDEO: Maguire nepřestává fascinovat! Takto napráskal vlastního hráče, zapojil se i u gólu Evertonu

Ještě ten den však přišla od slavného Portugalce veřejná omluva, kterou umístil na sociální sítě. “Nikdy není snadné vypořádat se s emocemi v těžkých chvílích, jako byla tato,” napsal na úvod Ronaldo.
“Přesto musíme být vždy ohleduplní, trpěliví a jít příkladem všem mladým, kteří milují tuto krásnou hru. Chtěl bych se omluvit za svůj výpad a pokud možno bych rád tohoto příznivce pozval na zápas na Old Trafford ve víře fair-play a sportovního ducha,” zakončil svou řeč a ukázal, že chybovat je lidské, ale že vždy je nějaká cesta, jak lze některé přešlapy napravit.

/**/