Ronaldo zpátky do Evropy! Kouč Al Nassru promluvil o největší hvězdě klubu

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Jeden z nejdiskutovanějších přestupů posledních let. Angažmá Cristiana Ronalda v klubu ze Saúdské Arábie se setkalo rozporuplnými reakcemi. Zatímco asijští fanoušci jásají, ti evropští neskrývají zklamání. Naděje však umírá poslední, zejména po rozhovoru trenéra Al Nassru Rudi Garcii.

Sportovní portály ESPN, Sky Sports a další přišly se zprávou, která v posledních hodinách resonuje mezi fotbalovými fanoušky. Cristiano Ronaldo by se měl podle ní, konkrétně podle trenéra Al Nassru vrátit zpátky do Evropy.

➡️VIDEO: Ronaldo terčem posměchu! Po vypadnutí v poháru si ho fanoušci vychutnali

Ronaldo se připojil ke klubu jako volný hráč na začátku ledna a podepsal kontrakt do léta 2025. Během té doby si ročně vydělá 200 milionů dolarů ročně, čímž se stává nejlépe placeným fotbalistou v historii fotbalu.

Zdroje ESPN sice tvrdí, že vedení Al Nassru doufá v prodloužení Cristianovi smlouvy, a že jednoho dne ukončí v jejich klubu kariéru, trenér Rudi Garcia je ale přesvědčen o jiném scénáři (pokračování níže).
“Cristiano je pozitivním přírůstkem v týmu. Velmi nám pomáhá při rozptylování obránců soupeře. Je jedním z nejlepších hráčů planety. Ale kariéru zde neukončí. Jsem přesvědčen, že se ještě vrátí do Evropy, kde svou neskutečnou fotbalovou cestu završí.”

Zakončení Ronaldovy kariéry třeba v mateřském Sportingu Lisabon by určitě mělo větší symboliku než v saúdsko arabském Al Nassru.

MAX Kurz, Betano Mise, Bet builder, Kolo štěstí, speciální sázky, nové mechanismy – objev vše, co BETANO nabízí

/**/