Ronaldo vysvětlil, proč odmítl střídat! Lituji toho, trenér mě vyprovokoval

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace a 250 Kč sázku ZDARMA

Pár dnů před mistrovstvím světa v Kataru udeřila ve fotbalovém světě pořádná bouře. Cristiano Ronaldo se rozhodl jít s kůží na trh a v otevřené zpovědi odtajnil detaily a kontroverze jeho obnoveného působení v Manchesteru United. První díl rozhovoru v pořadu ‘Piers Morgan Uncensored’ je přístupný od středy, druhý díl byl zveřejněn před několika hodinami.

Cristiano Ronaldo se rozhodl říct prakticky vše, co se za poslední měsíce během jeho angažmá stalo. Na sociálních sítích bylo velmi žhavým tématem jeho odmítnutí střídat i předčasný odchod do kabin v zápase s Tottenhamem.

Speciální AKCE pro MS v Kataru! Betano nabízí novým sázkařům ke vstupnímu bonusu 3000 Kč a 350 Kč ihned po registrace také 250 Kč sázku ZDARMA! Stačí při registrace zadat promo kód WC250

“Chyběl jsem na předsezonní přípravě (kvůli dceři, se kterou byl v nemocnici), takže jsem chápal, že nebudu hrát první zápasy v nové sezóně. Čekal jsem na příležitost, Chápu, že přišel (ten Hag), aby takzvaně ‘uklidil dům’. United na tom posledních 5 let nejsou dobře. Ale to, co dělá a jakým stylem to dělá… řekněme, že komunikace není nejlepší. Chápal jsem to na začátku, ale šlo to mnohem dál.”

➡️VIDEO: Hložkův první gól v Bundeslize! Takto se blýskl nádhernou patičkou, debakl završil asistencí

“Je tu řada věcí, o kterých lidé neví. K nikomu se nechová tak, jak se chová ke mně. Budu upřímný, má empatie s koučem není dobrá. Dělá věci, které nedávají smysl. Proti Manchesteru City mě neposlal do hry údajně kvůli respektu k mé kariéře (Ronaldo byl tehdy na lavičce, trenér ho do hry neposlal, protože City vedlo po poločase už 4:0).” (pokračování níže)
“Výmluvy… Respektuji, že má jiný pohled na věc, a že vybere do hry vhodnější hráče, ale jinak jsou to z jeho strany jen výmluvy, které nedávají smysl. Jednou má respekt k mé osobě a potom mě chce poslat na poslední 3 minuty proti Tottenhamu (United vedli tou dobou 2:0). To nedává smysl přeci. Nejsem ten typ hráče.”

“Nemám problém střídat, když mě tým potřebuje nebo když se někdo zraní. Když mě tým opravdu potřebuje, pomůžu. Ale toto jsem bral jako provokaci. A není to jen tento případ. Cítím to z jeho strany už déle. Věc se má tak, že mě nerespektuje a tím pádem nemůžu respektovat ani já jeho. Na tiskovkách vždy řekne jen to, co ochrání jeho a Manchester United.” (pokračování níže)
“Toho, že jsem v zápase s Tottenhamem odešel do kabin a ihned opustil stadion, lituji, ale… Omluvil jsem se za to. Nejsem dokonalý.” Ronaldo se snažil během rozhovoru přiblížit, jaký vnitřní boj sváděl během zápasu s Tottenhamem poté, co mu kouč ukázal, že má jít za rozhodnutého stavu na poslední sekundy do hry. Bylo patrné, že ho to na jednu stranu mrzí, na druhou stranu bere chování Erika ten Haga jako čistou provokaci a neúctu ke své osobě.

Dále naznačil, že s koncem sezóny skončí také jeho kapitola v United, ale teď je připraven dodržet smlouvu a dokončit sezónu v na Old Trafford. “Po konci světového šampionátu budu pořád ten stejný Cristiano,” vzkázal fanouškům. Do médií se však dostávají zprávy, že vedení United připravuje předčasné ukončení kontraktu.

Betano nově nabízí také 200 spinů ZDARMA

/**/