Ronaldo reaguje na spekulace! Je čas, abych prolomil mlčení, vyslal do světa jasný vzkaz

Poslední hodiny patří přestupové období zejména jedné osobně. Po Lionelu Messim přebírá štafetu pozornosti Cristiano Ronaldo. Po několika zprávách o jeho možném odchodu z Juventusu se teď slavný Portugalec neudržel a zareagoval. Své si řekl také trenér Realu Madrid Carlo Ancelotti.


PSG, Manchester City nebo Real Madrid. Kluby, o kterých novináři po celém světě v posledních hodinách hojně skloňují ve spojení s Cristianem Ronaldem (podrobnosti zde). Ten jim teď poslal jednoznačnou odpověď.

“Každý, kdo mě zná, si uvědomuje, jak jsem na svou práci soustředěný. Méně řečí a více akce, to bylo moje hlavní motto od začátku mé kariéry. S ohledem na vše, co bylo v poslední době řečeno a napsáno, však musím stanovit svůj postoj,” začal CR7 svou řeč.
“Více než neúcta nejen ke mně jako muži a hráči. Lehkovážný způsob, jakým se média věnují mé budoucnosti se neuctivě dotýká také všech klubů, které zapojují do všech těch zvěstí, stejně tak se to dotýká i ostatních hráčů a personálu.”

“Můj příběh v Realu Madrid byl napsán. Bylo to zaznamenáno. Slovy a čísly, v trofejích a titulech, ve videonahrávkách a v nadpisech. Je to vše muzeu na stadionu Bernabéu a je to také v myslích každého fanouška klubu.”

“Pamatuji si, čeho jsem dosáhl. Za těch devět let jsem choval hlubokou náklonnost a respekt k „pusinkám“ (přezdívka Realu Madrid), náklonnost a respekt, který si zachovávám dodnes. Vždycky si toho budu vážit. Vím, že skuteční fanoušci Realu Madrid mě budou mít stále v srdci a já je budu mít zase v tom svém.”
“Kromě těchto nejnovějších spekulací ohledně návratu do Španělska, se často objevovaly zprávy a příběhy, které mě spojovaly s řadou klubů v mnoha různých ligách, přičemž nikoho nikdy nezajímalo, zdali je to pravda, nikdo se pravdu ani nesnažil najít.”

“Teď prolomím mlčení a řeknu, že nemůžu dovolit lidem, aby si pořád hráli s mým jménem. Soustředím se na svou kariéru a svou práci, ve které budu odhodlaný a připraven na všechny výzvy, kterým musím čelit. Všechno ostatní? Všechno ostatní jsou jen řeči,😉” zakončil Ronaldo svou řeč na Instagramu, čímž víceméně smetl ze stolu všechny zprávy naznačující jeho odchod z Juventusu v aktuálním přestupovém období.


K celé záležitosti se ohradil také Carlo Ancelotti. Ani na něm média nenechala nit suchou, když tvrdila, že se u Péreze za Ronaldův návrat přimlouval.

“Cristiano Ronaldo je legenda Realu Madrid a já ho opravdu respektuji. Nikdy jsem však nežádal nebo neplánoval jeho návrat v tomto přestupovém období. Soustředíme se nyní hlavně na budoucnost Realu,” vyvrátil lodivod Realu všechny spekulace, se kterýma jako první přispěchal Edu Aguirre, důvěryhodný zdroj, novinář a blízký přítel Cristiana.

/**/