Ronaldo pobouřil Araby! Vítězný gól oslavil před 25 000 fanoušky zakázaným gestem

Cristiano Ronaldo se prosadil v nové sezoně počtvrté v řadě, když poslal svůj Al-Nassr poprvé v historii do finále Arabského poháru mistrů. Při vítězném zásahu si ovšem znepřátelil část arabských příznivců, kterým se velmi příčila jeho gólová oslava. (video níže)

Ronaldo opět přepsal fotbalovou historii, když Al-Nassr kvalifikoval poprvé v historii do finále Arabského poháru mistrů, který zahájil novou sezonu na Blízkém východě.
Portugalec nejprve zaznamenal mimořádně důležitou trefu v posledním duelu skupinové fáze, kterou vybojoval potřebnou remízu a postup do play-off. Následně hvězdný útočník po boku nových spoluhráčů Maného s Brozovičem podržel svůj tým i ve čtvrtfinále a semifinále, kde si připsal po jednom zásahu.

NOVÁ PROMO AKCE! Betano ke startu české ligy dává novým registrujícím 500 KČ SÁZKU ZDARMA hned po registraci! 

Při rozhodujícím gólu z penalty v semifinálovém duelu s iránským celkem Al-Shorta se však Ronaldo neuhlídal, a před svou tradiční gólovou oslavou šokoval přítomné fanoušky náboženským gestem. (video níže)

➡️Čvančarův zářivý debut! Krásnou trefou v německém poháru korunoval bilanci 2+1

Portugalský útočník se totiž rozhodl před 25 000 přítomnými fanoušky pokřižovat. To se v zemi, která se řadí jako jedna z těch nejméně bezpečných pro vyznavače katolické víry, nejeví jako nejmoudřejší rozhodnutí. Jeho projev křesťanské víry, jenž je v Saúdské Arábii považován za zakázaný, tak samozřejmě mnoho arabských fanoušků rozhněval.
Vyhrej ZDARMA lístky na VYPRODANÝ zápas Sparta-Kodaň. Soutěžit můžeš zdetedy na Instagramu stránky Miluju fotbal!

/**/