Ronaldo ostře komentuje neúčast na Zlatém míči! Kvůli rivalitě s Messim sepsul šéfredaktora France Football

Jako jedna z hlavních hvězd chyběl na galavečeru předávání ocenění Zlatého míče. Cristiano Ronaldo se už po několikáté za sebou nedostavil na slavnostní ceremoniál, tentokrát však absenci ostře okomentoval na svém Instagramu.

Cristiano Ronaldo zkritizoval jednoho z organizátorů Zlatého míče, šéfredaktora France Football Pascala Ferreho. Novináře obvinil ze lži ohledně rivality s Lionelem Messim, na základě které se snažil zpromovat svoje publikace.

“Ronaldo má jen jednu ambici, a to odejít do důchodu s větším počtem Zlatých míčů než Lionel Messi,” řekl Ferre minulý týden v rozhovoru pro New York Times.

Reakce na sebe nenechal dlouho čekat. V pondělním odpoledni jen pár hodin před zahájením slavnostního ceremoniálu Ronaldo ostře zareagoval.

Baráž o MS 2022!
Postoupí Češi? A co ostatní?
Kurzová nabídka ZDE

“Ferre tvrdí, že jsem se mu svěřil ohledně mé ambice mít víc Zlatých míčů než Lionel Messi. Pascal Ferre lže. Použil mé jméno na propagaci své osoby, svých publikací i novin, pro které pracuje.”

➡️Dáreček v kurzu 140! Tipér vsadil na epickou otočku Budějovic proti Slovácku

“Je nepřijatelné, aby osoba zodpovědná za udělování této prestižní ceny takto lhala. Je to z jeho strany absolutní neúcta k někomu, kdo vždy respektoval France Football i Zlatý míč,” tím, ale jeho proslov nekončil.
“A dnes navíc opět lhal, když omlouval mou nepřítomnost na galavečeru údajnou karanténou, která neexistuje. Nemám jediný důvod být v karanténě.”

➡️VIDEO: Dechberoucí Viníciův vítězný gól! Fantastické zpracování, pak raketa do šibenice

“Vždy pogratuluji vítěznému týmu. Je to v rámci sportovního ducha a fair play, které mě provází od začátku kariéry. Dělám to proto, že nikdy nic proti soupeři nemám. Vždy vyhrávám pro sebe a pro týmy, které reprezentuji. Nevyhrávám proti někomu,” vysvětlil. Závěr svého prohlášení pak věnoval právě zmiňovaným ambicím.
“Největší ambicí v mé kariéře je být dobrým příkladem pro všechny, kdo jsou a nebo chtějí být profesionálními fotbalisty. Mou největší ambicí je zapsání mého jména zlatým písmem do historie světového fotbalu.”

“Na závěr řeknu, že se soustředím na další zápas Manchesteru United a na všechno, čeho můžeme spolu s mými spoluhráči a s našimi fanoušky v této sezóně dosáhnout. A zbytek? Zbytek je jen zbytek.”

/**/