Ronaldo neudržel emoce na uzdě! Takto ostře se pustil do testů na koronavirus

Po třetím pozitivním testu přišel smutný verdikt. ‘Cristiano Ronaldo nenastoupí do zápasu proti Barceloně’. Fakt, který nesmírně mrzel všechny fotbalové fanoušky a nejen je…

Měl to být zápas měsíce. Dva nejlepší fotbalisté planety se měli po čase opět postavit tváří v tvář. Bohužel okolnosti chtěli jinak. Kvůli pozitivnímu testu na Covid-19 sledoval hvězdný Portugalec zápas jen z gauče. V jakém to mohlo být rozpoložení, je asi každému jasné.

VIDEO: Juve-Barca? Moratův hattrick s VARem, krásná branka Dembélého i Messiho trefa

CR7 je mimo už od 13. října, kdy měl první pozitivní test. Bez sebemenších příznaků byl okamžitě poslán do karantény. “Vždyť co, za pár dnů se toho zbaví, stejně jako většina vrcholových sportovců,” mysleli si fanoušci, kteří očekávali podobný průběh, jako měl třeba Zlatan Ibrahimovič. Vir byl aktivní v jeho těle sotva týden. Cristiano Ronaldo však tolik štěstí neměl.
Po dvou týdnech nebyl negativní test ani na potřetí, což mělo za následek zmeškání několika zápasů včetně toho s Barcelonou. Ještě před samotným zápasem Ligy mistrů přidal útočník Juventusu na svůj Instagram usměvavou fotku se slovy “Cítím se v pohodě a zdravý, Forza Juve”. Jak moc ho celá situace doopravdy žere, ukázal o pár minut později, když do komentářů dopsal ještě “PCR je sr*čka” (PCR-testy na Covid-19, které se provádí výtěrem z nosohltanu). Svůj komentář sice za pár hodin smazal, ale pozornosti médií neunikl. Nejistý je teď pro něj navíc i start ve víkendovém kole Serie A.

Fotbaloví fanoušci teď doufají v jediné… Že podobná situace nenastane za několik týdnů v odvetném utkání Juventusu s Barcelonou na Nou Campu, tentokrát u Lionela Messiho./**/