Ronaldo nedorazil na trénink United! Portugalec si hodlá vydupat přestup, vážné zájemce už má


⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️
Nová sázková kancelář na českém trhu!
Vstupní bonus 3000 Kč plus 300 Kč hned po registraci

Fotbalovým prostředím od neděle otřásají informace o Ronaldově touze opustit Manchester United. Spekulace o chystaném odchodu portugalský útočník hned následující den posílil, když se ‘z rodinných důvodů’ nedostavil na klubový trénink. Mezitím se o jeho služby začalo zajímat několik evropských velkoklubů. Kam by nakonec mohl proběhnout velkolepý přesun legendárního kanonýra?

Cristiano Ronaldo se svým agentem Jorgem Mendesem požádali vedení Rudých ďáblů o jeho prodej v případě, že by za něj klub obdržel dostatečně dobrou nabídku.

Portugalský útočník, který strávil na Old Trafford po svém návratu jednu sezonu, není spokojený s dosaženými výsledky a ambicemi klubu. K jeho rozhodnutí přispěla také velmi slabá aktivita klubu na přestupovém trhu. Ronaldo by si zároveň chtěl zajistit účinkování v Lize mistrů, ve které nechyběl ani v jednom z předchozích devatenácti ročníků.

Další indicií k blížícímu se odchodu 37letého Portugalce může být jeho absence na pondělním tréninku, kterým měla oficiálně začít letní příprava  A-týmu pod taktovkou nového kouče Ten Haaga. Důvodem Ronaldovy nepřítomnosti měly být podle Fabrizia Romana ‘rodinné důvody’, což klub akceptoval.
Hráčův agent Jorge Mendes zahájil v posledních týdnech jednání s potenciálními zájemci a snažil se svému hráči najít nové vhodné angažmá. Nyní se mezi největšími uchazeči nachází Bayern Mnichov s Chelsea, svoji šanci neúspěšně zkusila také Neapol. V Bayernu by podle spekulací mohl na nějakou dobu vyplnit místo za Roberta Lewandowského, který rovněž stále touží po změně dresu.

➡️Neymar na odstřel? Kritika prezidenta PSG i uražené ego naznačují mnohé

Okolo hráče začala kroužit také Chelsea s novým majitelem Toddem Boehlym, který už se zástupci portugalského kanonýra absolvoval několik telefonátů.
Podle dostupných informací se americký miliardář hodlá poradit o přestupu s hlavním koučem Thomasem Tuchelem. Se souhlasem německého lodivoda by poté předložil oficiální nabídku.

Vedení Manchesteru United přesto dalo najevo, že prodat značku CR7 rozhodně v plánu nemá a chce si hráče udržet i do následující sezony, na jejímž závěru končí portugalské ikoně smlouva. Podobný scénář se nicméně opakoval i minulý rok, kdy si hvězdný útočník vydupal svůj ochod z Juventusu.

/**/