Ronaldo má jasno! Messi mu ukradl Zlatý míč, jeho reakce vyvolala poprask

Zdá se, že na každém šprochu pravdy trochu. Ne jinak tomu bude taky v rámci souboje dvou nejlepších fotbalistů planety.

Často se říká, že svár mezi Cristianem Ronaldem a Lionelem Messim vytvářejí zejména fanoušci na sociálních sítích, a že mezi oběma hráči není žádná “zlá krev”. Není tomu tak. Občas totiž přilejí olej do ohně také samotní fotbalisté.

➡️VIDEO: 5. minuta, Souček, góól! Takto se český záložník trefil po 4 měsících proti Brightonu

Třeba Cristiano Ronaldo, který se zejména ve svém mladším věku neubránil jízlivých poznámek či reakcí v médiích. S přibývajícími léty sice těchto taškařic znatelně ubylo, ovšem po rekordním 7. Zlatém míči Lionela Messiho se Portugalec opět připomněl.

➡️Ronaldo ostře komentuje neúčast na Zlatém míči! Kvůli rivalitě s Messim sepsul šéfredaktora France Football
➡️Naštvaný Iker Casillas! Takto zkritizoval Messiho 7. Zlatý míč

Jedna z fanouškovských stránek zabývající se právě Ronaldem, přidala příspěvek, který ukazuje všechny úspěchy CR7 za uplynulý rok a jasně říká, že si zaslouží Zlatý míč 2021 víc než Lionel Messi. Ten byl podle autora příspěvku neviditelný ve velkých zápasech a trofej Ronaldovi ukradl (příspěvek a reakce Ronalda níže).
Světe div se, příspěvku si Portugalec všiml a dokonce ho odměnil i souhlasným komentářem “fakta”, ke kterému přidal “palec nahoru”. Jeho reakce nasbírala 100 000 lajků a 20 000 komentářů, což jsou čísla, která skoro překonávají reakce na samotném příspěvku.

Odkaz na příspěvek zde.

A pak se můžeme, když jsou oba fanouškovské tábory na nože./**/