Ronaldo dostal šílenou nabídku! 6 miliard ale odmítl, pak přišla smutná zpráva z Chelsea

Chci vyzkoušet Betano! Registrace s bonusem 3300 Kč ZDE

Hodně rušno je poslední týdny kolem Cristiana Ronalda. Portugalský kapitán se měl nechat slyšet, že není spokojen s ambicemi Manchesteru United a rád by přestoupil jinam. Nejlépe do klubu působící v Lize mistrů. Je to sotva pár hodin, co mu na stole přistála nabídka, která se neodmítá…

Mohl to být jeden z největších transferů v dějinách fotbalu. Cristiano Ronaldo dostal nabídku k přestupu se smlouvou na 2 roky, během kterých by si vydělal astronomických 250 milionů eur, tedy 6,1 miliard korun. Škodní by nebyli ani v United. Ti by za 37letého fotbalistu vyinkasovali solidních 30 milionů eur.
Taková byla nabídka od jednoho nejmenovaného klubu ze Saúdské Arábie. Nabídka, která se neodmítá? Nikoliv pro portugalskou stár. Krátce po zveřejnění této zprávy, totiž přišla jednoznačná reakce od agenta Jorgeho Mendese. S díky nabídku odmítl. Ronaldova strana však nebyla jediná, která zaujala odmítavý postoj.

➡️VIDEO: Geniální Weiss! Takto z rohu vystřelil v Lize mistrů postup Slovanu ve 120+3. minutě

Jasno už totiž mají také v londýnské Chelsea. Po týdnech jednání se definitivně vyjádřil nový majitel klubu Todd Boehly.
“Prezident Chelsea se s Ronaldovým agentem sešel v Portugalsku, kde probírali hned několik věcí. Odchod Lukaka do Interu dalo určitou šanci v příchod Ronalda, to ale teď klub definitivně smetl ze stolu a žádnou nabídku Manchesteru United neučiní,” napsali ve čtvrtečním odpoledni v The Athletic.

Blues navíc podepsali Sterlinga z Manchesteru City, čímž ofenzivní sílu okysličili. Na výběr teď kromě anglického reprezentanta mají také Havertze, Wernera, Pulisice, Mounta a Hudsona-Odoe.

Zdá se tak, že Ronaldovi ubyl další eventuální zájemce. Pomalu, ale jistě tak dochází na slova Erika ten Haga z pondělní tiskové konference. Portugalce tak zjevně uvidíme v Divadle snů i v nadcházející sezóně.

Betano nabízí novým uživatelům 50 spinů ZDARMA

/**/