První prohlášení UEFA! Kamarův právník v šoku, Kúdela preventivně odstaven

Kauza Rangers-Slavia, potažmo Kamara-Kúdela se pomalu ale jistě blíží ke konci. UEFA poskytla první vyjádření k celé situaci.

Po zhruba měsíci čekání UEFA konečně zveřejnila první podrobnosti z vyšetřování incidentu ze zápasu Rangers-Slavia, které měl na starosti španělský inspektor Antonio García Alcaraz. Ten už stihl vyslechnout obě strany.

➡️Lingard à la Messi! Coufal skvěle asistoval, expres Jesse proběhl půlku hřiště i s obránci

Podle jeho slov není momentálně žádného důkazu, který by potvrzoval výpověď Glena Kamary. Naopak sám Kamara je předmětem vyšetřování ve věci pozápasového napadení Ondřeje Kúdely. Vyfasovat by mohl stopku na 5 zápasů.Slavistickému obránci pak byla z preventivních důvodů pozastavena činnost na jeden pohárový zápas, tedy na čtvrteční střetnutí s domácím Arsenalem. Kúdela však momentálně marodí s nachlazením a po zákroku Garetha Balea také se zánětem dutiny nosní, takže by stejně do zápasu v Londýně nezasáhl.

Finální vyjádření by měla UEFA přinést snad v příštím týdnu, kde by měl padnout verdikt i ohledně faulu Roofeho na Koláře.

Aktuální vývoj situace velice znepokojil zejména Kamarova právníka. “Jsme šokováni vyjádřením UEFA, která pozastavila Kúdelovi činnost na jeden zápas. Za své rasistické chování by měl zůstat mimo hru aspoň rok,” nechal se slyšet. “V nejbližších hodinách sepíšeme celý náš postoj k danému počínání UEFA,” dodal./**/