První problém kolem Ronalda! Al-Nassr musí uklidňovat naštvané fanoušky

Prezidentská volba je tady! Ke vstupnímu bonusu 3350 Kč Betano nabízí nově registrovaným 500 Kč SÁZKU ZDARMA!

Saúdská Arábie zažívá fotbalovou mánii. Tamní klub Al-Nassr totiž dokázal přivést jednoho z nejlepších fotbalistů fotbalové historie. Z Cristiana Ronalda navíc udělal nejlépe vydělávajícího sportovce planety. Po euforickém přivítání portugalského kapitána ovšem přišly na řadu méně příjemné starosti.

➡️VIDEO: Skvělý debut Ochoi v Serii A! Těmito zákroky se blýskl proti AC Milán

Cristiano Ronaldo ještě nestihl odehrát ani jeden zápas ve svém novém působišti a už musí vedení klubu řešit první nepříjemný problém. Britská média totiž přišla s informací, která nepotěšila vedení klubu ani fanoušky, zejména mezi nimi teď převládají rozpačité reakce.
Ronaldovi byl totiž anglickou fotbalovou asociací udělen dvouzápasový trest za jeho nevhodné chování v zápase na Goodison Parku proti Evertonu. 37letý útočník tehdy po cestě do kabin inzultoval jednoho z fanoušků a rozbil mu mobilní telefon. Ronaldo už zaplatil pokutu 50 000 liber, dvouzápasový distanc si však odpykat nestihl.

Vedení Al-Nassru tak čelí zapeklité situaci. Na jedné straně vyvolalo s hvězdnou posilou doslova poprask, díky čemuž se okamžitě vyprodalo na nadcházející čtvrteční domácí utkání s Al Taeem všech 28 000 lístků, na druhé straně teď bude muset natěšeným fanouškům vysvětlovat, že svého miláčka ještě nějakou dobu v akci neuvidí.

Pokud se potvrdí platnost trestu, CR7 bude moci nastoupit v dresu Al-Nassru až 21. ledna v zápase proti Al-Etiffaq./**/