Přijde Sparta o svého kapitána? Krejčího láká evropský velkoklub, odejít má v zimě

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč a 50 spinů zdarma po dokončení registrace

Sparta se přes léto rozloučila se dvěma klubovými oporami Adamem Hložkem a Dávidem Hanckem. Nyní to vypadá, že tým zanedlouho přijde i o svého kapitána. Třiadvacetiletý lídr Sparty Ladislav Krejčí má totiž podle všeho nakročeno k přestupu do zahraničí.

Od svého příchodu před třemi lety se Ladislav Krejčí vypracoval ve Spartě mezi hlavní pilíře základní sestavy, a jeho výkonů si začali všímat i v zahraničí.

Roztoč Kolo štěstí a vyhraj Sázky zdarma a Free spiny každý den – objev vše, co BETANO nabízí


Vážným zájemcem o služby českého reprezentanta se nově stal podle nizozemských médií Feyenoord, který v létě z Letné odkoupil Háncka za 6 milionů eur.

➡️Ibrahimovič si rýpl do úrovně Ligue 1! Proč Messi, Mbappé a Neymar nestačí?

Rotterdamský celek se stále snaží najít vhodnou náhradu za Fredrika Aursnese, jenž se v loni odebral do Benficy, a Krejčího považuje za vhodného nástupce.
Kapitán Sparty by mohl figurovat vysoko na seznamu kandidátů i díky Hánckovi, který o schopnostech bývalého kolegy pozitivně referoval, a který by mu usnadnil případnou aklimatizaci. Vedení nizozemského klubu by ale pro jeho podpis muselo z klubové kasy uvolnit pořádný balík.

Krejčí má ve Spartě platnou smlouvu až do roku 2025. Podle dostupných informací za něj Tomáš Rosický i s ohledem na hráčovo postavení v týmu požaduje přemrštěnou částku, převyšující jeho hodnotu na přestupovém trhu, čítající zhruba 5 milionů eur.

Obavy sparťanských fanoušků z odchodu jejich oblíbence navíc posílil také sám hráč, který začal Feyenoord sledovat na svém Instagramu./**/