PŘÍBĚH: Kterak vtipálek Rooney připravil spoluhráči z repre nejtvrdší trénink v životě

Bývalý hráč West Hamu Carlton Cole se podělil v jednom z anglických fotbalovým podcastů o příběh, na který do smrti nezapomene.

Anglický útočník má na kontě necelých 300 startů ve West Ham, v reprezentaci pak odehrál 7 zápasů. A právě jeden z reprezentačních srazů má v paměti do dnes.

Konkrétně šlo o rok 2009, kdy se tým sešel před přátelským utkáním s Nizozemskem. “Stejně jako ostatní hráči jsem i já bral nějaké vitamíny. Jednou za mnou přišel Wayne Rooney s Jermainem Defoem a dali mi modrou pilku,” začal s úsměvem Cole.

V podcastu nechyběl také jeden ze zmiňovaných aktéru Defoe a hned dodal, “Vybrali jsme si Cartlona, protože byl vždy veselý. Věděli jsme, že to vezme s humorem. Navíc bral rád vitamíny.”

Taková jsou poslední slova Adurize! Ikona La Ligy ukončila kariéru
“Byla to nezábavnější věc, kterou jsem viděl. Ten jeho obličej, když jsme mu po chvíli řekli, co jsme mu dali…,” popisoval smějící se Defoe.

“No, hlavně už se s tím nedalo nic dělat. Musel jsem se smířit s tím, že to na mě bude pár hodin účinkovat. ‘Síla’ se dostavila brzy. Nebyl jsem vzrušen, ale i tak to tam bylo. Na tréninku jsem byl nejrychlejší hráč ze všech, vždyť jsem měl 3 nohy,” popsal účinky viagry Cole.

“Už jsem to vytlačil z hlavy a teď se ty špatné vzpomínky zase vrátili,” posteskl si se smíchem.

Fanoušci nechápou! Chiellini pochválil Ramose za zákrok na Salaha
Oba hráči pak ještě podotkli, že se tehdejší trenér národního týmu, Fabio Capello, nikdy o incidentu nedozvěděl. “Dnes už by to kvůli těsný soupravách nebylo možné, škoda…,” zakončil historku Defoe, který aktuálně nastupuje za skotské Rangers.

/**/