PŘESTUPOVÉ NOVINKY: Pavlenka i Sancho o krok blíž Premier League, miliardy za Hakimiho s Grealishem, vážný zájemce pro Kanea

Závěr sezóny nepatří jen Euru 2020. Velkou porci pozornosti na sebe strhává také letní přestupové období a hned ze startu jsou ve hře opravdové trháky.

Tipni si zdarma výsledky dnešního osmifinále EURA 2020
a hraj 40 000. Ve hře jsou navíc 2 mega!
a odměny pro 20 000 nejlepších.

Největší horko je aktuálně kolem Achrafa Hakimiho. Křídelník Interu Milán po několika týdenních tahanicích finalizuje svůj odchod z Itálie. Mezi hlavní adepty se zařadila Chelsea s PSG. Londýnský celek ale před několika hodinami z jednání odstoupil, a tak se zdá být rozhodnuto.

Přestupová částka se vyšplhala na zhruba 70 milionů eur. Čeká se jen na sportovního manažera PSG Leonarda, který by měl v nejbližších hodinách představit Milánským konečnou nabídku. Hráč jeví o přestup velký zájem. S francouzským gigantem už se domluvil na pětileté smlouvě.
Další obří příchody chystají také v Anglii a znovu u toho bude kapitál vlivného šejka. Manchester City má políčeno hned na dvě hvězdy Premier League. Největšími prioritami jsou příchody Jacka Grealishe z Aston Villy a Haryho Kanea z Tottenhamu.

Oba hráči jsou aktuálně s reprezentací na Mistrovství Evropy. Proto se vedení City nechalo slyšet, že konkrétní kroky podnikne až po skončení turnaje (respektive po konci anglické reprezentace na turnaji). I přes to se však do médií dostal informace, že jsou Citizens ochotni za kapitána Villy zaplatit okolo 100 milionů eur.


A na Ostrovech zůstaneme. A zůstaneme dokonce i ve stejném městě, jen o pár bloků vedle. V Manchesteru United se po předchozích nezdarech s příchodem Jadona Sancha nevzdávají, a i toto přestupové období dělají vše pro to, aby 21letého Angličana dovedli na Old Trafford.

Přestup je momentálně nejdále za celou historii vyjednávaní. Borussia Dortmund je ochotna svého ofenzivního záložníka pustit za 95 milionů eur, Rudí ďáblové nabízejí milionů 85. Předpokládá se, že poslední detaily budou dotáhnu ke zdárnému konci v nejbližších dnech.
A ještě jednou Premier League. Tentokrát se však jedná o přestup týkající se českého fotbalisty. Jiří Pavlenka má po sestupu do 2. Bundesligy vážného zájemce. Německý Bild přišel s informací, že se o 29letého gólmana zajímá Burnley.

17. tým loňské sezóny pravděpodobně přijde o svou jedničku Nicka Popea, o nějž má usilovat Tottenham, a právě Pavlenku si vedení vyhlédlo jako dokonalou náhradu. Za bývalého brankáře Slavie Praha nebo Baníku Ostrava Brémy požadují přibližně 4,5 milionu eur, první nabídka Burnley se pohybuje na 2,5 milionech. Pro příchod hovoří také fakt, že v klubu již působí Pavlenkův spoluhráč z reprezentace Matěj Vydra.

/**/