Přestupová bomba! O Pavlenku se zajímá Chelsea, potvrzují v Brémách

Jeho smích se nedal přehlédnout. Jiří Pavlenka se po dovolené vrátil do Werderu Brém, kde by se měl připojit k přípravám na novou sezónu. Je však pravděpodobné, že po sestupu do druhé německé ligy v klubu nezůstane. Teď se navíc ozval zvučný zájemce z Premier League.

Podle oficiálního fanouškovského webu Werderu Brém DeichStube se totiž o českého gólmana začala zajímat londýnská Chelsea v čele s Thomasem Tuchelem. Zprávy o přestupu začínají přicházet také z Ostrovů. Velkou měrou by se pak měla na přestupu podílet česká brankářská legenda Petr Čech.

➡️AKTUÁLNĚ: Stanciu krok od velkého přestupu! Do Slavie poputuje pořádný balík, píší v Rumunsku

Právě Čech byl ten, který Pavlenku vedení Blues doporučil. 29letý gólman by se měl stát náhradou za Kepu Arrizabalagu, kterého Chelsea před 3 lety koupila z Athletic Bilbaa za 80 milionů eur. Teď by se ho klub rád zbavil a poslal minimálně na hostování.

➡️Řepka se opřel do Bořila i Krmenčíka! Šilhavý nezapře svou slabost pro Slávisty, míní bývalý reprezentant

Pavlenka by měl v Chelsea krýt záda dosavadní jedničce Edouardovi Mendymu. Otázkou tedy je, zdali by byl Pavlenka ochoten plnit funkci dvojky, i když by se jednalo o tak lukrativní angažmá. O Pavlenku se dále zajímá také Burnley FC.

Jiří Pavlenka má v Brémách smlouvu do roku 2022. Jeho aktuální hodnota se pohybuje na 5,50 milionech eur, tedy bezmála 150 milionů korun./**/