Premiéra Messiho v Miami je tady! Sleduj ZDARMA přímý přenos

Čekání je u konce. Lionel Messi poprvé navlékne dres Interu Miami a i ty můžeš být u toho. Bude ti stačit pouze internetové připojení a mobil, počítač nebo tablet.
V Česku je tématem start nejvyšší fotbalové soutěže, za mořem zase debut Lionela Messiho. Argentinský mistr světa poprvé vyběhne do zápasu v dresu Interu Miami. Kdo sehnal lístek předem, vyhrál jackpot. Utkání v rámci Leagues Cup proti Cruz Azul je beznadějně vyprodané. Na černém trhu se pak vstupenky prodávají za tisíce dolarů. Messimánie v Americe zkrátka propukla naplno.

NOVÁ PROMO AKCE! Betano ke startu české ligy dává novým registrujícím 500 KČ SÁZKU ZDARMA hned po registraci! 


Nejen tento zápas můžeš sledovat i mimo placené kanály! Sázková kancelář Betano totiž nabízí svým uživatelům ZDARMA exkluzivně PŘÍMÉ PŘENOSY hned na několik fotbalových soutěží.

Kromě americké MLS se můžou fanoušci těšit na streamy z předkol evropských pohárů, španělské La Ligy, francouzské Ligue 1, německé Bundesligy,  italské Serie A či zápasů ligových pohárů. Ochuzeni by neměli být ani fanoušci saúdské ligy, která tuto sezónu představí hned několik hvězd světového fotbalu. Pro nové registrující je teď navíc k bonusu 3000 Kč a 350 Kč hned po registraci navíc dalších 500 Kč volná sázka. A tím to ani zdaleka nekončí… pokračování níže

Betano totiž nabízí mnoho dalších benefitů. V rámci 1. české fotbalové ligy je připraven ZDARMA na každý víkend BETANO MASTER s prize poolem 200 000 Kč. Oživením jsou také pravidelné Betano mise o volné sázky. Neobvyklé zase okamžité vyhodnocení každého fotbalového zápasu jako výherního v momentě, když váš favorit vede o 2 branky. Výhru v tomto momentě berete nehledě na konečný výsledek.

Sleduj Inter Miami-Cruz Azul ŽIVĚ, 22.7. 02:00
/**/