Premiéra Kanea v Bayernu! Sleduj ZDARMA ŽIVĚ německý superpohár Bayern-Lipsko

Sotva Harry Kane v sobotním ránu docestoval do Mnichova, aby podepsal čtyřletou smlouvu s bavorským gigantem, hlásil se už krátce po polodni na prvním tréninku, kde se poprvé potkal s novými spoluhráči. Hektický den pak završí rovnou na stadionu. Svou premiéru si totiž odbude po pouhých 10 hodinách od přestupu v utkání německého superpoháru proti Lipsku. Také tentokrát můžeš být u toho a sledovat přímý přenos zcela ZDARMA. (link níže)

Harry Kane čas rozhodně neztrácí. Ještě dnes ráno čekal na londýnském letišti na povolení k odletu do Německa, teď ho čeká ostrý debut.
Ve hře je totiž první trofej v sezóně. Bayern Mnichov se střetne v rámci německého superpoháru proti Lipsku a anglický kanonýr bude podle posledních zpráv u toho.

➡️Hložkův luxusní vstup do sezony! Během 15 minut se blýskl gólem zápasu i parádním sólem

Přímý přenos tohoto utkání můžeš opět sledovat i mimo placené kanály. Sázková kancelář Betano totiž svým registrovaným uživatelům nabízí ZDARMA exkluzivně živé přenosy celé řady sportovních soutěží včetně německého superpoháru. Registrovat se můžeš i se speciálním bonusem zde.

NOVÁ PROMO AKCE! Betano ke startu české ligy dává novým registrujícím 500 KČ SÁZKU ZDARMA hned po registraci! 

Betano dále nabízí mnoho dalších benefitů. Svým klientům kromě nejširší kurzové nabídky poskytuje další výhody jako MAX kurz, Betano mise o sázky zdarma, funkci BetBuilder, každodenní zatočení Kolem štěstí o free spiny nebo třeba bezplatnou účast v BETANO MASTERU, kde stačí natipovat výsledky evropských lig a hrát ZDARMA každý víkend o prize pool 200 000 Kč.

Pro nové registrující je teď navíc k bonusu 3000 Kč a 350 Kč  hned po registraci navíc dalších 500 Kč sázka ZDARMA.

—>Sleduj Bayern-Lipsko. ŽIVĚ, 12.8. 20:45<—
/**/