Překvapivá reakce Haalanda! Tohle teď vzkázal Neymarovi a spol. za jejich zesměšňující oslavu

Kolem oslav hráčů PSG, kteří si rýpli do Erlinga Haalanda, už se napsalo dost. Teď se ale konečně odhodlal k reakci také samotný hráč Borussie Dortmund.

Odvetné utkání Ligy mistrů mezi PSG a Dortmundem se neslo v duchu odplaty. Neymarovi a spol. totiž ležel v žaludku Haalandův příspěvek na Snapchatu, ve kterém stálo ohledně zápasu v Paříži “Moje město, ne vaše”.


Hráči pařížského giganta se rozhodli na tento drzí vzkaz reagovat po svém a mladému Norovi vše vrátili i s úroky. Nejprve si půjčil po vstřelení branky jeho “meditaci” Neymar. Během postupových oslav si ji pak užila většina kádru.

Nejdražší hráč planety byl tak rozčílen, že pokračoval i na svém Instagramu, kde Haalandovi opáčil ještě slovy “Paříž je naše město, ne tvoje!”

Tato reakce samozřejmě rozvášnila především fanoušky. Někteří brali chování hráčů PSG jako stupidní a pod úrovní, jiní zase jejích počínání chápali a odsuzovali drzost 19letého kanonýra.

Jak se ale časem ukázalo, provokující příspěvek ze Snapchatu byl podvrh. O celé situaci se až teď rozpovídal samotný Haaland, konkrétně v rozhovoru pro ESPN.
“Ne, ne, opravdu ne,” odpověděl na otázku, zdali ho posměšky hráčů nějak naštvaly.

“Myslím, že mi naopak velmi pomohli dostat meditaci mezi větší počet lidí a ukázat celému světu, jak důležitá věc to je. Jsem vděčný, že mi s tím pomohli.”

/**/