Policejní brutalita na Maracaná. Takto se Martínez na vlastní pěst pustil do brazilských policistů

Brazílie hostila v rámci kvalifikace na MS 2026 argentinský výběr. Ani tentokrát se však souboj dvou jihoamerických gigantů neobešel bez problémů. Samotný výkop byl o půl hodiny opožděn poté, co se v hledišti střetla brazilská policie s argentinskými fanoušky.

BLACK FRIDAY! Nově k 350 Kč navíc 500 Kč ve FREE SPINECH pro nové registrující

Argentina ve středu v noci senzačně přehrála brazilský výběr na jejich vlastní půdě a uštědřila Kanárkům vůbec první domácí porážku v historii kvalifikací Mistrovství světa. O výhře úřadujících mistrů světa rozhodl v 63. minutě jediným gólem utkání Nicolas Otamendi.

➡️Messi naposledy proti Ronaldovi. Byl ohlášen oficiální termín duelu Inter Miami-Al Nassr 

Duel dvou odvěkých rivalů však ještě před zahájením narušily potyčky na tribuně. Fanoušci se nejprve střetli mezi sebou, jelikož sektor pro hostující fanoušky se nacházel uprostřed stadionu bez zábran. Poté proti argentinským příznivcům zakročila místní police. (video s Martínezem najdeš níže)


Zatímco Kapitán Leo Messi násilí pouze s hrůzou přihlížel, gólman Martínez zkoušel sám zakročit. Hráči se následně odebrali do kabin, než se situaci uklidní. „Viděli jsme, jak policisté bijí lidi. V tu chvíli začnete myslet na rodinu, na lidi na tribunách. Fotbal šel stranou,“ komentoval Messi po zápase.

Emiliano Martinez going against a Brazilian policeman
byu/gorgefai insoccer

/**/