Pohroma Lingard! 98. minuta, první gól v sezóně a sázkař pálil tiket s kurzem 66

Byl to zápas o vše. A to nejen pro hráče Manchesteru United a Leicesteru. V posledním kolem anglické Premier League se totiž nehrálo jen o Ligu mistrů.

Karty byly rozdány jasně. Kdo uspěje v zápase Leicester-Man Utd, kvalifikuje se do Ligy mistrů. Podle důležitosti utkání také vypadala předvedená hra. Po opatrném prvním poločase to bylo 0:0.

Pak ale přišel klíčový moment v podobě penalty a v Manchesteru mohli pomalu slavit. Definitivní tečka pak byla více než symbolická. Poslední slovo měl ten, od kterého by to snad nikdo nečekal.

Poslední ligovou branku United a zároveň svou první branku v letošní sezóně Premier League zaznamenal Jese Lingard. A to prosím pěkně v 98. minutě (nastavených bylo 95 minut) po obrovské hrubici Schmeichela. Tato branka ovšem neznamenala jen vítězství 2:0. Našlo se totiž pár sázkařů, kterým tahle trefa vzala tiket s opravdu vysokým kurzem. Ale pěkně popořadě.

V 71. minutě rozvlnil síť z pokutového kopu Bruno Fernandes

A pak přišla pohroma pro sázkaře jménem Jese Lingard. 98. minuta a parádní spolupráce se Schmeichelem znamenala vítězství Manchesteru United 2:0 a trhaní hodně tučných tiketů. Více najdeš na další straně>>>
1 2Next page
/**/