Peréz zastánce Barcelony! Takto jízlivě udeřil do vedení La Ligy, Katalánci zachraňují situaci

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 300 Kč po dokončení registrace

Posily nakoupeny a podepsány, čas na jejich zaregistrování se ale Barceloně krátí. Komplikovanost celé situace se přestala líbit i prezidentu Realu Madrid Florentinu Perézovi, který směrem k Tebasovi a spol. vyslal jízlivý komentář.

Vedení Barcelony má přes aktuální přestupové období velmi napilno. Proti svým konkurentům zaostat v plánu rozhodně nemělo, a na novou sezonu zbrojilo ve velkém. Klub během léta představil fanouškům Lewandowského, Kessiého, Christensena, Raphinhu a Koundého. Nedávno pak klub kroužil ještě kolem Silvovi z Man City.
Barcelona za své posily vydala vůbec nejvíce peněz ze všech evropských velkoklubů, přestože se v posledních letech potýká s nepříznivou finanční situací. Kessiého a Christensena sice ulovila zadarmo, za zbylá hvězdná jména pak ale musela z klubové kasy uvolnit více než 150 milionů eur.

➡️VIDEO: Premiéra jako hrom! Takto Haaland sestřelil West Ham 2 góly, De Bruyne servíroval

K tomu všemu podepsala novou smlouvu s Dembélém, kterému byl snížen plat o 40 %. Přestup Frenkieho de Jonga do Man Utd za zhruba 85 milionů eur se nakonec kvůli jeho přání zůstat ve vysněném angažmá nekonal. Katálanci jednají o nizozemském záložníkovi ještě s vedením Chelsea, ani zde ovšem zatím nedošlo k dohodě.

Zatímco přestupové období se blíží ke svému konci, Barcelona vyhráno nemá. Ani k pátečnímu dni, necelých 24 hodin před oficiálním začátkem nové sezony La Ligy, totiž nemá zaregistrováno všechny nově příchozí hráče.

Problémy s tamními pravidly finanční fair play, které se ještě tento týden týkaly většiny španělských prvoligových celků, se Barcelona snaží vyřešit aktivováním v pořadí 4. finanční páky, kdy společnosti Orpheus Media prodá 24,5 % svého produkčního studia, které spravuje dceřiná společnost klubu Barca Studios. Tento obchod vynese katalánskému celku dodatečných 100 milionů eur.

⚠️⚠️⚠️SOUTĚŽ [🎮KROK 1/3] Úspěšně si nalezl první záchytný bod. V dalším článku, na jehož náhledovém obrázku je bývalý slávistický fotbalista (sekce Ligue 1), se dozvíš znění herní otázky, a také kde najít správnou odpověď. ⚠️⚠️⚠️

Velké potíže jednoho z nejúspěšnějších týmů španělské historie vyvolané přísnými pravidly španělské ligy se nelíbí ani prezidentu konkurenčního Realu Madrid Florentinu Pérezovi, který se proti nim ohradil po ovládnutí Superpoháru.
„La Liga by měla dělat Barceloně sportovního ředitele. Stejně určuje, koho mohou nebo nemohou podepsat. Barcelona je skvělý klub. Podle mého názoru patříme mezi dva nejlepší týmy na světě, a když hrajeme El Clásico, sleduje náš 600 milionů lidí. Příchod Lewandowského prospěje celé španělské lize,“ rozhovořil se Pérez o konkurenčním celku.

„Katalánský velkoklub prožívá horší období, ale Laporta nemůže všechny problémy vyřešit přes noc. Mám s ním dobrý vztah. Nemluvíme spolu každý den, ale když máme s něčím problém, ozveme se. Mějte trpělivost. Věřím, že nás čekají skvělé vzájemné souboje,“ dodal na závěr.

Betano nabízí novým uživatelům 50 spinů ZDARMA

 

/**/