Pelé opět v nemocnici! Po operaci rakoviny tlustého střeva lékaři narazili na nové komplikace

Brazilská fotbalová legenda Pelé byla po rutinním vyšetření opět hospitalizován v nemocnici. Lékaři totiž objevili nové zdravotní komplikace.

Pelého zdravotní problémy začaly v minulém roce, kdy mu lékaři objevili při preventivní kontrole rakovinu tlustého střeva. Z nemocnice ho pustili 30. září, tedy zhruba měsíc po operaci.
Od té doby chodí do nemocnice na chemoterapie a kontroly. 13. ledna pak zveřejnil doposud poslední příspěvek na svém Instagramu zabývající se jeho zdravotním stavem. “Přátelé, tak jako každý měsíc, jdu do nemocnice pokračovat v léčbě. Už jsem si objednal velkou televizi a popcorn, abych se mohl podívat na Super Bowl. Díky za všechny láskyplné zprávy.”

🇨🇿➡️VIDEO: Česká gólmanka okouzlila Ameriku! Tímto skvostným zákrokem vychytala tutový gól

➡️VIDEO: Snový debut Vlahoviće v Lize mistrů! Krásným gólem udeřil už po 32 sekundách

A právě po jeho poslední návštěvě lékaře, musel být Brazilec znovu hospitalizován. “Během rutinního vyšetření se prokázala přítomnost infekce močových cest, což je skutečnost, která prodlužuje pacientův pobyt v nemocnici,” stojí v lékařské zprávě kliny v Sao Paule. Kdy bude 81letý fotbalista propuštěn domů, zatím není známo./**/