Patrik Schick znovu udeřil! Takto uklidil libovou přihrávku Wernera bez rozpaků do sítě

Další zápas, další branka. Patrik Schick potvrzuje dobrou formu i nadále. Tentokrát jeho trefa znamenala pro RB Lipsko bod.

Jako vyměněný. Patrik Schick po příchodu z AS Řím podává v Lipsku stabilní výkony. Jeho formu nepřerušila ani nucená pauza kvůli pandemii koronaviru. Tentokrát se zapsal mezi střelce jako jediný z týmu a přispěl tak k remíze s Paderbornem 1:1.

Schickův čas přišel ve 27. minutě, kdy zužitkoval perfektní přihrávku Wernera. (Červenou kartu Lipska najdeš níže)

Klíčový okamžik zápasu přišel těsně před koncem poločasu. Upamecano se nechal hloupě vyloučit a Lipsko dohrávalo v 10. Tento moment znamenal konečnou také pro českého útočníka, který byl do druhého dějství vystřídán.