Otázky kolem budoucnosti Neymara? Hráč oznámí gigantickou dohodu

Stejně jako kolem Cristiana Ronalda i kolem Neymara sílily v posledním čase spekulace ohledně jeho (ne)setrvání v dosavadním angažmá. A stejně, jako u CR7, tak i v případě brazilské stár je víceméně hotovo.

Karty byly rozdány jasně. Neymarovi končí v PSG smlouva, kterou doposud neprodloužil. Ve hře tedy byl odchod z klubu stejně jako setrvaní v případě podepsání nového kontraktu.

S přicházejícími dny se začaly objevovat zprávy, že předložená smlouva majitelem PSG, Nasserem Al Khelaifim se zdá býti vyhovující, a že hráč v klubu zůstane. V pondělním odpoledni přispěchal se svými informacemi také Fabrizio Romano.

➡️Je rozhodnuto! Cristiano Ronaldo už ví, za který klub bude příští sezónu hrát
“Neymar je blízko podepsání nové smlouvy. Brazilská hvězda je ohromně šťastná z projektu PSG a podepíše smlouvu na dalších pět let, je to jen otázka času. Vše bude potvrzeno a oznámeno v nejbližších dnech,” potvrdil novinář zvěsti. Nová smlouva bude do roku 2026 s výstupní klauzulí pohybující se okolo 250 milionů eur.

“Kontrakt navíc zahrnuje obrovskou odměnu, pokud PSG v následujících letech vyhraje Ligu mistrů. Po Angélu Di Mariovi a Juanu Bernatovi se snaží sportovní ředitel Leonardo kromě Neymara dohodnout také s Mbappém,” doplnil Romano.

Jisté tedy je, že Neymarův sen ‘zahrát si opět s Lionelem Messim v jednom klubu’ nabyde reálných obrysů jen v případě, že by Argentinec přestoupil k francouzskému gigantovi.
/**/